Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a telefonon frissítenek...

Ha a telefonon frissítenek szoftvert, gyorsabb lesz?

Figyelt kérdés
Van egy iphone 4s telefonom és egy kicsit belassult.Ha frissítetek rajta szoftvert akkor gyorsabb lesz?Vagy mit lehetne csinálni,hogy olyan legyen mint gyárilag?

2015. márc. 1. 22:38
 1/6 Tengor ***** válasza:
Gyári visszaállítást csinálj.
2015. márc. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jailbreakelt?
2015. márc. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az IOS 8-rá nem érdemes frissíteni, gyári visszaállítás majd mentes vissza töltés talán segíthet!
2015. márc. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha visszaállítom gyorsabb lesz?
2015. márc. 2. 15:08
 5/6 Tengor ***** válasza:
Törlődik róla a rittyó, ami rajta van, és visszakapod az eredeti sebességet.
2015. márc. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Addonka válasza:
Van egy iphone 4sem frissítettem 8.2re és utána nem fogadta el az ap ID met.hozzáteszem előzőnap tettem rá zenét a gépről már azelőtt is programletöltéseknél sem fogadta el a helyes jelszót.Nincs iCloud-om...hogy tudom életrei kelteni az Id -m mer azért vsak szeretnék programokat letölteni az AppStoreból. amikor előtte appstoreból töltottem mindig kérte a jelszót el is fogadta.. Ment minden.most meg kukacoskodik:s Mit tehetek?
2015. márc. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!