Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei ascend p7 vagy Iphone 5s?

Huawei ascend p7 vagy Iphone 5s?

Figyelt kérdés
Telefont akarok venni mert az enyém feladta már a küzdelmet de nem tudom milyet. Ezen a két telón filózom hogy vajon melyiket érné meg jobban?! Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Ti melyiket vennétek és miért? Miben jobb az egyik , miben a másik?

2015. márc. 2. 15:53
1 2
 1/11 anonim válasza:
ÁJFÓN ÖT ESST VEGYÉL AZ JÓ!
2015. márc. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
P7, ez nem kérdés.
2015. márc. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

P7


De android vagy IOS kell?

2015. márc. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Ios miatt iphone
2015. márc. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
android miatt Huawei
2015. márc. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mire használnád? Mennyi időre tervezed?
2015. márc. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 jonathanka ***** válasza:
59%
A huawei egy fos az android meg a világ legszarabb rendszere CSAK iphone 5s az a legjóbb gyorsabb és jobb a kamerája meg mindene! Csak iphone!!!!!
2015. márc. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sokat használok telefont sms, hívások, internetezés és kamera se hátrány ha jó. Igazából az androidtól én is félek mert az előző telefonom is androidos volt és nem volt kifejezetten gyors ami sok esetben amikor egy gyors hívást szerettem volna intézni nem volt olyan gyors mint ahogy elképzeltem.. nem tudom hogy a mai android kitkat mennyire lehet jó nem értek hozzá ezért is kérem ki a véleményeteket hogy egy ios vagy android lenne e jobb?
2015. márc. 4. 12:01
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja és hosszabb időre tervezek nem szeretnék 1-2 éven belül megint telefont venni mert nem olyan olcsó mulatság ez
2015. márc. 4. 12:10
 10/11 anonim ***** válasza:

jonathanka te hány éves vagy most komolyan?


Kérdező, tény és való hogy a régebbi androidok tényleg szarok, de manapság már nincs olyan hogy fagyás, akadás, lassulás stb, a kitkat már egy nagyon stabil rendszer, + a huawei se szarik rá nagy ívből az optimalizálásra, szóval garantálom hogy jó lesz. Samsungot ne vegyél, mert azok az eladásra mennek, nem a minőségre. Ezt csak úgy hozzáfűztem.

2015. márc. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!