Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Z4 vs Galaxy S6?

Kario kérdése:

Xperia Z4 vs Galaxy S6?

Figyelt kérdés

#Samsung #Sony #xperia z4
2015. márc. 3. 00:27
1 2
 11/17 kérdező.. ***** válasza:
Z4 vagy Lg G4 lesz a legjobb telefon az idén én szerintem.
2015. márc. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
19%

Sony egyre szarabb lesz (telefon ügyileg)

Most megint kilépett egy cég tőlük (megnemmondom mi,de úgy odhagyta mint anno az eriscson)

És ki is adtak telot

Samsung jobb

2015. márc. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
10# fogtál már S5-t? Ha nem akkor inkább ne is irj róla, mint ha egyszer fognál megbánnál! Amúgy itt S6 jobb. Sony aoha nem vált külsőre. Igaz Samsung már kezd iphone külsőt felvenni...
2015. márc. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Gabi33 ***** válasza:

Mindegymi egyiknek a Samsung a jó másiknak a lG harmadiknak a sony!

Minden telefonban van hiba tökéletes teló még nincs Talán az enyém mert 10éve még csak a második aksija van benne!

SANY K-750i az se volt egy jó teló!

Ha tudtok egy jó K-800i vagy K-850i vennék GSM Mániában vagy 2000ft esetleg 5eft! az se rossz készülék strapabiró Ericcson!

2015. márc. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
S6
2015. jún. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Bambusz44473 akkor elmondom az Ericsson nem hagyta ott a SONY-t, az történt hogy a SONY felvásárolta az Ericcon-t,és ezért van az hogy most már nem Sony Ericsson néven fut hanem csak SONY, egyébként nekem Z4-em van és nekem a világon semmi bajom nincs vele,tetszik külsőleg,jó az össze szerelés,jó a kamera,van benne RDS FM RÁDIÓ, van akinek ez nem számít de én sokszor hallgatok Zenét és rádiót is szóval nekem számít hogy egy headset csatlakoztatásával tudjak rádiót hallgatni és ne az legyen hogy böngészőből adatforgalmi díj ellenébe tudjak csak rádiót hallgatni ha nem vagyok Wifi közelben mint a SAMSUNG esetében,és nem is értem miért marad ki ez a funkció az összes SAMSUNG telefonból,de ezért nem vennék SAMSUNG telefont a másik a szappantartó forma és a lekerekített képernyő nekem nem jön be, viszont külsőre ami nagyon be jön a SONY után az a HTC ami külsőre jobban néz ki mint a SAMSUNG véleményem szerint,de azért a SONY,SAMSUNG jobb telefon mint a HTC.
2016. ápr. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Természetesen használtam S5-öt. Azért tudom, hogy egy f0s. Nem egyszer lefagyott, az interfésze ocsmány. A Samsung telefon fronton elbújhat a Sony mellett.
2016. máj. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!