Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most Nokia Lumia 800-am van...

Most Nokia Lumia 800-am van és gondolkodok hogy Lumia 930-at vegyek-e vagy Sony Xperia Z3-at. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Kicsit már unom a 800-ast és mivel még nem volt Androidos telefonom elgondolkodtam az Xperia Z3-ason. Viszont képbe került a Lumia 930 is, csak nem tudom hogy a WP 7.8 óta mennyit javult a rendszer a 8.1-ig. Érdemes-e maradni a Lumiánál vagy próbáljam ki az Androidot is? Mi a véleményetek?
2015. márc. 3. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért WP7-hez képest elég sok az újítás, meg lassan jön a WP10 is, szóval sokkal jobb a Lumia 930, mint a 800, de természetesen azért nem lenne olyan drasztikus különbség, mintha Androidra váltalán.


WP8 teljesen korrekt rendszer, nekem is nagyon tetszik, de alkalmazással még azért ott is hiány van, ezért nem vennék mostanában WP-t.

2015. márc. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sony Xperia Z3-ban nem fogsz csalódni én ezt ajánlom.
2015. márc. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!