Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van valami megoldás? Vagy...

Van valami megoldás? Vagy szerelőhöz vigyem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Leírnám részletesen a problémám.

Samsung Galaxy X-cover 1 telefonom van.

3 napja egy közösségi helyen rákapcsolódtam az ingyenes WiFi-re. Mivel nincs rá letöltve a facebook alkalmazás,ezért az interneten nyitottam meg. Meg akartam nézni egy videót, de mivel csak netes a facebook, ezért letöltötte. Miután végzett a letöltéssel, meg akartam nyitni, de jelezte, hogy lemerült, és kikapcsolt.


Másnap felraktam töltőre, és a felrakás pillanatában 99%-on volt a töltöttség. Másnap reggelik hagytam töltőn.

Majd délelőtt megnéztem ez idő, és láttam, hogy van valami hiba üzenet.

Valami olyasmi volt, hogy az SD kártyát hirtelen eltávolították, és a fájlok megőrzése érdekében először kapcsoljam ki a telefont. Kiszedtem az SD kártyát, újra indítottam a telefont. Lefuttatta a szokásos média keresést, majd amikor végzett, megnyitotta a galériát. Kb. 30 képe töltött be, a többit nem. De folyamatosan jelezte, hogy tölti. Aztán leállt.

Megint újra indítottam, megint megnyitottam a galériát, megint leállt.

Vagy 4x játszottam még el ezt.

Aztán hagytam a csudába.

Pár órával később megint megpróbáltam megnyitni a galériát. Töltötte, töltötte, de most nem állt le, csak a hibaüzenetet küldte, és bezárta a g alériát. Megint megnyitottam, és most azt írta ki, hogy nincs SD kártya.


A videó nem lehetett vírusos, mert:

1. Biztonságos oldal tette fel

2. A tabomon megnéztem, és annak semmi baja nem lett.


Ilyenkor mi a teendő? Tudok vele valamit kezdeni?

Vagy irány a szerelő?



2015. márc. 3. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálk ki más memóriakártyával, szerintem az romlott el.
2015. márc. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
próbáld :)
2015. márc. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Számítógépen is meg kellene próbálni. Ha az sem ismeri fel, akkor érintkezőket kell megtisztítani. De az is lehet, hogy a kártya romlott el.
2015. márc. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!