Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv Volna egy olyan problémám,...

Minimalkid kérdése:

Üdv Volna egy olyan problémám, hogy van egy Sony Ericsson típusú mobilom és az a gond vele, hogy bekapcsolom beadja a Sony és az Xperia logót, aztán újraindul folyamatosan, nem tudok vele mit kezdeni. Ha valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

2015. márc. 3. 19:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bootloop. Google: Flashtool, Google: telefonodra való szoftver, ajánlom a mobilarena.hu-n a telefonod témáját.
2015. márc. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tönkre ment a Software, ha be tudod hozni a recovery-t akkor ott nyomass egy Wipe Data Factory reset-et, ha nem jön be, akkor download módba indítod és felrakod rá újra a rendszert Pc-ről
2015. márc. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet download módba indítani?
2015. márc. 9. 15:44
 4/13 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni,hogy xperia arc s típusú a készülékem!
2015. márc. 9. 15:46
 5/13 anonim ***** válasza:
Download mód csak Samsung-nál van, nem? Mindegy, az #1-ben leírtam mit csinálj.
2015. márc. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Van mindennél, csak a samsung ki is írja hogy Download, a többi meg nem. Nevezik még bootloader módnak is
2015. márc. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sony-nál kétféle módot ismerek, flashmode és fastboot mód. A fenti problémához az első kell.
2015. márc. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Próbáltam flash módban índitani az EMMA programmal,de nem siker felismerni neki a telefont! :(Azt írja,hogy "This phone is locked"!

Írja,hogy"For information on how to unlock the phone,please visit:unlockbootloader.sonymobile.com!

Erre el is látogattam az adott linkre,ott kiválasztottam a telefonom típusát és megnéztem,hogy hogyan is kell csinálni!Az lenne a gond,hogy adott egy számot amit a telefonba kellene beírni,de mivel nem tudom behozni a telefont,hogy beírjam a számot így lehetetlen! :(

Légyszíves valaki segítsen!

2015. márc. 22. 19:06
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha azt csinálnád amit az első hozzászólásban leírtam, már rég működne a telefonod.

Az Emma a Sony eszköze NYITOTT bootloaderes eszközökhöz, mint írja "This phone is locked", azaz a telefon zárt, nem tud mit csinálni vele.

A Flashtool (egybeírva) egy nem hivatalos eszköz szoftverek telepítésére, a használata biztonságos. Ezzel kellene próbálkozni.

Nem ajánlom fel, hogy megcsinálom netes távvezérléssel, mert úgysem élsz a lehetőséggel.

2015. márc. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Már komolyan mondom,hogy az agyam durran szét!! :@

Megcsináltam mindent amit ez az oldal kér: [link]

De a végén nem engedi használni a programot,sehogy se tudom bezárni ezt az információs ablakot: [link]

Így nem is tudom használni a programot! :P

2015. márc. 22. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!