Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Itt vidéken miért nincs...

Itt vidéken miért nincs rendesen kiépítve a mobilinternet?

Figyelt kérdés

Konkrétan azt akarom mondani, hogy T-Mobile nál vagyok és egy kis 800 fős településen lakom, azt nem tudom, hogy hol van itt a legközelebbi adótorony, de nagyon gyenge a vétel!

A térkép pedig azt írja, hogy itt lenne 4G lefedettség de nem, hogy 4G de még 3G is alig van álltalában edge van az meg szörnyű lassú, és ezért aztán elő fizethettem higy kis sem tudom normálisan használni!

És ha idebent vagyok akkor van hogy hosszú időn keresztűl még tér elő sincsen úgy, hogy észre sem vettem majdnem 4 órán keresztűl és akkor hívni sem bírtak, nem tudom, hogy mikor fognak ezen fejleszteni mert ez nagyon siralmas!


Jah és még annyi, hogy az egyik szomszédos vàrosvan ami ide 10km re van és ha ott vagyok ott majdnem folyamatos a 4G LTE



2015. márc. 4. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
mert a komunikacios cegek magyarul sz*rnak a videkiekre, naluk papiron jo es kesz,
2015. márc. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kérdésre, hogy "miért van" nem tudok választ adni, viszont ha egy USB hosszabbítón a stick-et valamilyen módon kitennéd az ablakba vagy felvezetnéd a padlásra, nem javulna picit a helyzet? Ez azért jutott eszembe, mert vendégségben voltam valahol ahol szintén gyenge volt a térerő, Edge volt csak, az is szakadozott, 2 perc vlt mire a Gmail oldala bejött, mikor elindultam a padlás felé, félemeletnél jártam és az UMTS már bejött.
2015. márc. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

utolsó! igen de ez nem stick, hanem mobiltelefonon van előfizetésem és azon belül!

viszont egy telefonnal simán ki tudok menni, de ez nem mindig javít a helyzeten sajnos, mert van, hogy idebent szinte nem hogy internet, de a térerő is sokszor szakadozik!

viszont a szomszédtelepülésen ott nincsen semmi gond!

2015. márc. 4. 21:11
 4/6 A kérdező kommentje:

vagyis okostelefont vásároltam még tavaly év végén a Telekomtól előfizetésesen, ami 4G LTE re is képes, és lenne is hozzá előfizetésem, de hiába, ha egyszer itt vidéken nem tudom normálisan kihasználni, a számlát meg attól fizetem!

mint ahogy már leírtam a szomszéd település 10km re van innen ott van 4G lefedettség

2015. márc. 4. 21:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is szerettem volna egy jó telót, mert gyenge térerejű helyen laktam(akkor), és reméltem, hogy az új teló majd hiba nélkül kommunikál.

Nos mielőtt megvettem volna a készüléket, kértem egy papírt, hogy a gyenge térerő miatt ha nem lesz jobb az új teló, akkor vissza minden.Félrevonultak, megtárgyaltak mindent, közben vadul telefonáltak. A vége az lett, hogy sajnálják, nem tudnak segíteni, válasszak másik szolgáltatót.

Az sem tudott jobb ajánlatot tenni.


Nincs mit tenni.

2015. márc. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Adott szolgáltató lefedettségi csoportjával kell beszélni, hátha sikerül metoldani.
2015. márc. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!