Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung GT-S6310N. Androidos...

Adamhu99 kérdése:

Samsung GT-S6310N. Androidos okos telefon. Pár hete már akadozik a telefonom. Megnéztem a RAM-ot (hogy milyen alkalmazások futnak), és teljesen le volt foglalva a hely. Lehet az alkalmazások újraindulása ellen tenni valamit, ha igen akkor mit?

Figyelt kérdés

Nagyon lelassítják a telefonom.

Letöltöttem egy olyan alkalmazást ami becsukja ezeket az alkalmazásokat, de mindig újraindulnak.

Előre is köszönöm!



#okostelefon #alkalmazások kezelése #RAM gyorsítás
2015. márc. 4. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Letöltöttem egy olyan alkalmazást ami becsukja ezeket az alkalmazásokat, de mindig újraindulnak.


Persze, mert így működik az android. Bezárja megától a rendszer amit kell, ha túl kevés a hely ha valamit futtatni akarsz.

Jobban leterheli a rendszert ha állandóan bezáródnak meg újraindulnak dolgok.

Ésszerűbb megoldás, ha hibernálod ami nem épp létszükségletű alkalmazás. Ehhez azonban legjobb tudomásom szerint rootolni kell a telefont.

2015. márc. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 vatafak ***** válasza:
éna DU speed boostert használom karbantartásra, amúgy meg szedjél le mindent ami nem létszükséglet
2015. márc. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!