Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Magyarországon miért nem...

Magyarországon miért nem használnak kijelzővédő fóliát az emberek? Amikor a legegyszerűbb megoldás karcok ellen? Eladáskor sokat számít milyen állapotban van a telefon, nem? Ez igénytelenség?

Figyelt kérdés
japánban mindenkinek van fólia a telefonján, táblagépén itt meg senkinek, de miért?

2014. okt. 25. 18:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Ki mondta, hogy nem használnak? Az enyémen van, de nem látszik rajta. A gyári aminek van füle az szar, mert kb. 2 nap alatt le is jön.
2014. okt. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%

Mert idegesítő. Akármilyen fólia, valamennyire rontja a láthatóságot.

Az eladás nem szempont. A készülékeimet magamnak veszem, addig használom, ameddig működik. A pszichikai elavulást meghagyom a konzumidiótáknak.

2014. okt. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
58%
Akik kicsit értelmesebbek azoknak mindig van rajta. Nekem is van. A családból és az ismerőseim közül szinte mindenkinek.
2014. okt. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
93%
En es a ferjem is hasznalunk.
2014. okt. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%

Nálunk a család összes tagjának van telefonon és tableten is, az idősebbeknek is vettünk rá, ők is megértették miért jó.

Az átlátszó fóliák nem rontanak a láthatóságon, vannak a tejszerű, tükröződésmentes vagy az oldalról betekintést gátló fóliák, azok tényleg rontanak egy keveset, de még mindig jobb mint egy szerencsétlen baleset után éveken át karcokat bámulni. Még a gorilla glass se bír ki mindent, mondjuk lehet előbb töröd be, mint megkarcolod. Vagy aki nem használja évekig, annak is csak jobb karcmentesen eladni/ odaadni a huginak.

2014. okt. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%

nekem is van rajta, meg aki a családba használ annak is. Sőt, van tartalék is itthon mindegyik típusra, egyszer rendelek párszáz forintért 5-6 darabot mindegyikre, aztán ha kell csak kiveszem a fiókból és fenn is van.

Mondjuk én sem adom el a telefont, tönkremenetelig használom, ami mindig bekövetkezik, bár ha a 4. emelet magasságában kiesik az erszényemből(kantáros nadrág zsebe), akkor perze hogy hamar tönkremegy

2014. okt. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 cernageza ***** válasza:
67%
Ha kulturáltan nézne ki.. De nem néz. Olyan ez, mintha a kocsimban becsomagolnám az üléseket zacskóba, csak hogy az utánam jövő vevőnek tiszta legyen. Nekem meg jó randán is nem?:) Nem kötekedni akarok, félre ne érts. Az én telóm 4 éves, és karcmentes, mert vigyázok rá. (ami annyit jelent, hogy a jobb zsebemben csak az van, és semmi más)
2014. okt. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

Miért nem néz ki kulturáltan? Az enyémen szinte nem is látszik.

Az ebay-ről szoktam rendelni több darabosat, párás környezetben teljesen buborékmentesen rá lehet tenni - youtube-on van egy rakat videó a fóliafelrakásról.

Emellett általában szilikontokot használok, ami esés ellen is véd. Nem szoktam dobálni a telefonom, de azért az ember egy nem túl olcsó készüléket csak próbál védeni a véletlen leesésektől.

2014. okt. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 cernageza ***** válasza:
16%
helyesbítenék. Biztos létezik jól kinéző is, én sajnos nem ezekbe futok bele.
2014. okt. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
Az enyémen nem is látszik és egyáltalán nem rontja a láthatóságot.
2014. okt. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!