Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Care? - Gyári hibás...

Nokia Care? - Gyári hibás teló talán?

Figyelt kérdés
Van egy lumia telóm. fél éve érintőpanelt cseréltek rajta, és átforrósodott. " Biztosan az akkumulátor okozza a melegedési problémákat ezért azt kicseréltük. " tehát új akksit kapott. még mindig forró de egyre forróbb a telefonom. most már a töltő is forró de a telefon felforrósodik és azután a töltő. mostmár csak NÉHA szól a hangszórója, kidob a kezdőlépernyőre, megint nem érzékeli az érintést - vagyis érzékeli csak nem mindig. 9 ismerősömnek van ugyanilyen 520-as lumiája de semmi gond nincsen velük. ja és az akksi amit cseréltek azon nincsen a nokia hologrammos matrica rajta. de komolyan mondom az idegeimre megy a problémákkal. ja megnéztem pár oldalt meg stb... és megnéztem!!!! nem érzékel fülhallgatót se, mielőtt valaki ezt mondaná. na most akkor rossz a hangszóró, elkezdett akadozni, kidob a kezdőképernyőre alkalmazástól függően és be is zárja őket O-O , az érintőpanel sem mindig érzékel, ja és van hogy nem tudom felébreszteni és ki kell szednem az akksit és újra be kell kapcsolnom hozzá :'( aztán. kipróbáltam a koppintásost is nem jó a felébresztéshez, rákötöttem gépre és ott is a monitoron kétszer koppintottam meg többször is de ébredt fel. ja a nokia lépernyő kivetítő progival kötöttem rá mielőtt megkérdezi valaki. szerintetek ha beviszem a pécsi nokia careba, akkor mit csinálnak vele? garis viszont. vagy elküldik egy másik helyre pl.: Pest? egyáltalán megjavítják? cserélik? Mire számíthatok? ám ha csak szó szerint 2 percre például megnézem rajta az fb-m vagy akármi, akkor olyan forró lesz hogy nem tudom a kezemben megfogni a telót. :( ha megint azt mondják hogy az akksi okozza a forrósodást akkor mit csináljak? :O
2015. márc. 5. 06:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és az lemaradt hogy amikor nem szól a hangszóró akkor nem is rezeg
2015. márc. 5. 06:58
 2/7 Tengor ***** válasza:
Milyen garancia van rajta? Ha csak bolti (a hologram nélküli akkuról gondolom), akkor a Care-ben nagyon drága lesz a javítás. Ilyenkor érdemes a boltba elvinni, kérni a javítást, ha nem lehet a cserét és megemlíteni nekik a fogyasztóvédelmet is.
2015. márc. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves Tengor !


2 éves garancia van feltüntetve a papíron, (számlán). T-mobile-ban lett vásárolva, amikor fél éve elvittük a T-mobile T-ponthoz akkor nem foglalkoztak velünk, átküldtek minket a nokia care-be. utoljára is ingyen javították.

2015. márc. 5. 07:11
 4/7 A kérdező kommentje:
Az EREDETI akkun volt hologramm, de amit adtak azon nincs
2015. márc. 5. 07:11
 5/7 A kérdező kommentje:
Az megint lemaradt ám hogy március 26.-án lesz egy éves.
2015. márc. 5. 07:17
 6/7 Tengor ***** válasza:
Jaaah, az úgy rendben van, akkor vidd be, amíg nem csinálják meg!
2015. márc. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké :D :D Holnap viszem be
2015. márc. 5. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!