Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

A főnököm azt állítja, hogy nem azt a céges telefont adtam neki vissza, amit kaptam. Hogyan bizonyíthatom be az igazam?

Úgy gondolta lecseréli az összes telefont és mindenkinek lekellett adni a régit. Mivel az enyém már előtte tönkre ment és nem kaptam másikat, így egy saját telefonba raktam át a kártyám. Látta nálam a telefont többször is, majd most amikor vissza akartam adni a régit, azt állítja, hogy nem az volt az övé és követeli rajtam a saját telefonomat.

2015. márc. 5. 19:36  Privát üzenet  

A válaszok
Ő bizonyítsa.

A válaszíró 38%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2015. márc. 5. 19:38 Privát üzenet
zoligyerek nevű felhasználó válasza:

Előveszed az átadás-átvételi bizonylat másolatát és lobogtatod. Mert másolat az ugye van. Vagy megkéred a Mancikát, hogy bányássza elő az iktatott anyagokból. Ha elkallódott, akkor marad a közelharc.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2015. márc. 5. 19:58 Privát üzenet
Clairvoyant nevű felhasználó válasza:

Nálunk ez úgy ment, hogy készült egy dokumentum rajta a) a telefon típusával b) a telefon azonosítójával (meg persze a szokásos ki adja kinek és miért körítés). Ha ilyen dokumentum nem készült, bizonyítsa be Ő (sok sikert nekiÖ. Ha készült, hivatkozzon rá.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2015. márc. 5. 22:10 Privát üzenet
Jól mondják. Nekem is volt egy papír a tel azonosítóval tipus stb stb vel. Amúgy meg a sajátodról van papírod ha másnem. :) azt nem kérheti, viszont ha tönkrement a céges azt akkor nem jelezted? Az nem jó pont. Keressék meg a papírokat azt ennyi. Ha nagyon nagyon durrognak a céges telefon is szerepel a szolgáltató rendszerében kb 5 perc alatt beszerezhető az infó hogy bizony azt ki is vette. :)

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2015. ápr. 4. 07:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Android telefonon az egyszerű ikon widgetek lassítják a telefont?
Egy üzleti csomagban ha vásárolok részletre telefont mi részletek vannak?
Van olyan megbízható weboldal, ahonnan érdemes telefont rendelni? (többi lent)
Telefont rendelnék, az lenne a kérdés, hogy az ujgsm.hu szerintetek eléggé megbízható? Jó döntés-e, ha onnan rendelem meg a telefont?
30 ezer ft-os áron milyen jobb teljesítményű androidos telefont ajánlotok?
Új telefont szeretnék vásárolni magamnak és e között, a két oldal között vacilálok, ahonnan megrendelném a telefont: b-tel.hu vagy vip-phone.hu . Melyik a megbízhatóbb üzlet szerintetek?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!