Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A főnököm azt állítja, hogy...

A főnököm azt állítja, hogy nem azt a céges telefont adtam neki vissza, amit kaptam. Hogyan bizonyíthatom be az igazam?

Figyelt kérdés
Úgy gondolta lecseréli az összes telefont és mindenkinek lekellett adni a régit. Mivel az enyém már előtte tönkre ment és nem kaptam másikat, így egy saját telefonba raktam át a kártyám. Látta nálam a telefont többször is, majd most amikor vissza akartam adni a régit, azt állítja, hogy nem az volt az övé és követeli rajtam a saját telefonomat.
2015. márc. 5. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ő bizonyítsa.
2015. márc. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előveszed az átadás-átvételi bizonylat másolatát és lobogtatod. Mert másolat az ugye van. Vagy megkéred a Mancikát, hogy bányássza elő az iktatott anyagokból. Ha elkallódott, akkor marad a közelharc.
2015. márc. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Clairvoyant ***** válasza:
Nálunk ez úgy ment, hogy készült egy dokumentum rajta a) a telefon típusával b) a telefon azonosítójával (meg persze a szokásos ki adja kinek és miért körítés). Ha ilyen dokumentum nem készült, bizonyítsa be Ő (sok sikert nekiÖ. Ha készült, hivatkozzon rá.
2015. márc. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jól mondják. Nekem is volt egy papír a tel azonosítóval tipus stb stb vel. Amúgy meg a sajátodról van papírod ha másnem. :) azt nem kérheti, viszont ha tönkrement a céges azt akkor nem jelezted? Az nem jó pont. Keressék meg a papírokat azt ennyi. Ha nagyon nagyon durrognak a céges telefon is szerepel a szolgáltató rendszerében kb 5 perc alatt beszerezhető az infó hogy bizony azt ki is vette. :)
2015. ápr. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!