Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy a legjobb megvenni egy...

Hogy a legjobb megvenni egy IPhone-t?

Figyelt kérdés

Ha lehet kártyafüggetlen legyen.

Meg lehet venni GSM-be részletre vagy csak egybe kifizetve???

Vagy vegyem szolgáltatótól ami sokkal több lesz, mert fizetnem kell rá csomagot is???



2015. márc. 6. 19:14
 1/9 kérdező.. ***** válasza:
18%
Vedd inkább függetlenül,de ne GMS-be,hanem megbízhatóbb drágább helyeken.
2015. márc. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy IPhone 6 Plus 64GB-ről van szó ami kb 230-40 ezer forint
2015. márc. 6. 19:15
 3/9 A kérdező kommentje:
Mit értesz a drágább helyek alatt???
2015. márc. 6. 19:15
 4/9 kérdező.. ***** válasza:

Expansys,mediamarkt,edigital,220volt,speedshop.

Ezek normális helyek rendes garanciával és rendes árral.

2015. márc. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Idegbeteg vagy, hogy 3 kérdőjelet kell raknod minden után? "???"


Nem javaslom a jöttment boltokat, inkább vagy apple oldaláról, vagy szolgáltatótól, akik a garanciával sem vernek át.

2015. márc. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kérdező.. ***** válasza:
A lényeg hogy gyártói garanciával vedd.Amiket felsoroltam azok gyártóit adnak rá.
2015. márc. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én tuti, h csak használtan vennék. Faszom adna ki annyit érte... Vagy várok pár évet, és olcsón megveszem. Ha van pénzed egybe fizesd ki, ha nincs akk meg vagy használtan, vagy vársz pár évet türelmesen, és megveszed olcsón újonnan :)
2015. márc. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Vagy vegyem szolgáltatótól ami sokkal több lesz, mert fizetnem kell rá csomagot is???"


És mivel akarod használni, feltöltőkártyával? Kéthavonta rátöltenél 1000Ft-ot, de legalább menőzhetnél a haveroknál meg a buta szőke pcsáknál?

Az ilyeneknek nem való iPhone.


Tudod az előfizetés azért van, mert valaki a telefont használni is akarja. Ergó azt nem számolják bele a telefon árába. Persze az olyan gyíkok akik egyébként lebeszélnek havi 500Ft-ot, de vesznek havi 8000-es részlettel olcsón iPhone-t azok nem ez a kategóira. Azok a lúzernyomik, akik csak menőzés miatt vesznek iPhone-t.

Értelmes ember megnézi, hogy neki melyik díjcsomag a megfelelő és azt le is beszéli meg sms-zi stb.

2015. márc. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

attól függ mire van pénzed, és azt mire költöd.

nem tudom melyik szolgáltatónál vagy jelenleg, én most a telekomot hozom fel példának.


az ember ha már vesz egy ilyen drága telefont, például LTE képességgel, akkor már ezt igénybe is szeretné venni.

itt lehet választani, hogy teszem azt, telekomnál megveszed az iPhone-t 137ezerért(mondjuk ha jól rémlik, náluk amúgy nincs most 64 gigás raktáron, de majd lesz), és 2 évig fizetsz 15ezret, de ez ugye amúgy is korlátlan csomag, szóval tegyük fel rengeteget telefonálsz/telefonálhatsz.

így relatíve megvan jó áron a telefon, és az a 15ezer Ft meg hasznodra is válik. (esetleg ha sok a 137ezer, akkor azt is elhozod 30-ért, aztán 24x4500 Ft-ot fizeted, ha már úgyis addig lenne a hűség is)


ha mondjuk megveszed a függetlent, akkor ugye fizetsz 254ezret, majd ezután igazából ugyanúgy mész a telekomhoz, és ha rendesen ki szeretnéd használni az LTE-s netet, akkor ugyanúgy havi 15ezret fizethetsz ugyanarra a csomagra, csak mondjuk úgy már ennyiért nem kötelező a hűségnyilatkozat. (igazából azt ígérték hogy márciusban már a Domino csomagosok is kapnak LTE-s csomagot...hát eddig nem látom...:D)


szerintem az iPhone 6-tal simán lehet még 3 évre is tervezni, szóval nem kell azon aggódni, hogy 2 év után, mire letelik a hűség, szart sem fog érni, mert nem így lesz.


GSM boltokat én sem ajánlom, mert nem tudhatod, hogy miféle garanciát kapsz rá, vagy hogy honnan szedték össze stb.

2015. márc. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!