Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha ilyen rohamosan csökken...

Ha ilyen rohamosan csökken Európában a népesség és a gyermekvállalási kedv, nem lehetséges, hogy a közeljövőben szükség lesz egy Lebensborn-szerű programra, aminek a célja az lenne, hogy minden országban tenyésszék a domináns népet?

Figyelt kérdés

2012. jún. 28. 14:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
67%
Nem.
2012. jún. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
47%
Ha annyira rohamosan fogy a "fehér faj", talán nem is az a domináns...
2012. jún. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%

"domináns nép"? Úristen...


Én nagyon nem szeretném, ha tenyésztenének, nem vagyok kanca, hogy a csontozatom meg a fogaim alapján szaporítsanak.


A fehér ember sosem volt többségben a Földön, és szerintem nincs is jelentősége.

Az ember is csak olyan élőlény, mint bármi más, így majd beáll valamilyen egyensúly. Bár még mindig esélyesebb, hogy teljesen túlszaporodik az ember.

2012. jún. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy pl. Magyarországon maradjanak a magyarok a domináns nép, Németországban a németek, Franciaországban a franciák stb. és ezzel együtt ne néptelenedjenek el Európában egész falvak, kisvárosok.
2012. jún. 28. 14:32
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

A törtéenelem mentetét nem lehet megállítani. Egy adott területen mindig azok élnek, akik ott meg tudják szervezni az életüket. Nincs az előírva, hogy valahol még 10 ezer évig németeknek vagy magyaroknak kéne élniük.


De szerintem ez Magyarországon aztán nagyon nem próbléma. A németeknél még értenék valamennyire egy kérdésfelvetést, mert ott tényleg rengeteg a beolvadni nem tudó/akaró bevándorló, na de hozzánk nem vándolrol be senki, sőt messze elkerülnek, mert itt nyomorúság van.


Amúgy meg, úgy hülyeség a kérdés, ahogy van. Embereket nem lehet tenyészteni!

2012. jún. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
78%

Oké, akkor kérdésem: ki magyar?


Aki magyarul beszél, az az anyanyelve?

Aki itt született?

Vagy ki?


Könyörgöm, a magyarnál kevertebb nép kevés van a földön, van bennünk mongol, finnugor, arab, török, szláv, német, olasz, cigány stb.

2012. jún. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem a természet törvényei most is érvényesek. Ha mi fehérek nem vagyunk elég életképesek és produktívak, akkor majd átveszik mások a helyünket. Ez ilyen egyszerű, akár mennyire fáj vagy nekünk rossz. Hány birodalom tűnt már el a süllyesztőben? Rengeteg, egyszer mindennek vége szakad.
2012. jún. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

"A németeknél még értenék valamennyire egy kérdésfelvetést, mert ott tényleg rengeteg a beolvadni nem tudó/akaró bevándorló, na de hozzánk nem vándolrol be senki, sőt messze elkerülnek, mert itt nyomorúság van."


Cigányok? Zsidók?

2012. jún. 28. 14:55
 9/24 anonim ***** válasza:
90%
A cigányok nagy része magyar. A zsidó meg sokkal inkább vallás vagy kultúra, mint nép. Egyébként ezzel eljutottunk a vita mélypontjára, most már csak az hiányzik, hogy előszedjük a szabócentit, és fejkörméret alapján szétszortírozzuk a lakosságot...
2012. jún. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
100%
A zsidók 2000 éve kezdték az idevándorlást, a cigányok meg 500 éve kedves iq-bajnok kérdező.
2012. jún. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!