Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows phone vagy IOS?

Windows phone vagy IOS?

Figyelt kérdés
2015. márc. 7. 01:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
iOS
2015. márc. 7. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
41%
Windows. a IOS ugyanis elromlik meghibásodik
2015. márc. 7. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Wp!
2015. márc. 7. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Személyes véleményem szerint IOS! A Windows Phonet ki nem állhatom. Semmi alkalmazás, ami van az is le van butítva, teljesen össze van variálva a rendszer stb. A lényeg, hogy nekem nem tetszik. Ha van pénzed IOS-ra akkor SZERINTEM mindenképpen azt vedd. Bár iPhone 5 alatt tényleg nem teljesít olyan jól mint elvárnánk, de az fölött tényleg azt hozza amit várunk tőle.
2015. márc. 7. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ios nem kéne ,windosphone nekem nem nagyon jőt be.olyan se nem jó se nem rossz .
2015. márc. 7. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
iOS, pont azért, amit az 5-ös is ír. majd TALÁN év végére ez fog változni, mikor kinn lesz a végleges w10, de wp8.1-nél is azt mondták, hogy na majd hatalmas lendülettel megindul a platform népszerűsödése...aztán ugyanott vagyunk, mint 1 éve...:D
2015. márc. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
windows phone ár érték arányban sokkal jobb mint az ios, de androidot érdemes leginkább venni.
2015. márc. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Windows Phone!
2015. márc. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Látom nagyjából mindenki lefikázta az iOS-t.


Azért mert nincs rá pénzetek, nagyon is jó az a rendszer.

2015. márc. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Volt mindkettő. Ios nekem ma már unalmas, de van itthon. Csicsa telefon, gyors, nincs rá panasz, alkamazásban boltban minden van ami kell. Sok fizetős app.Bármit rátöltesz maceráskodni kell az Itunes-al. Nem csak annyi hogy ráhúzod azt kész. Viszont szép. Wp: Nekem ez is volt. Szép és szintén mint a villám, itt vannak a lényeges appok, különbség hogy amik vannak és kellenek mint facebook stb.. mind katasztrófa. Google-be beírod windows phone alkalmazások: facebook pl: írják a tulajok minden fontos appra, hogy hiába van ezerszer bénább verzió mint a többi platformon. Szóval a teló gyors, de kit érdekel ha ami rajta fut az nem tölt be, kidob, nem küldi el az üzeneteket, képfeltöltést pár képre korlátozza más platformon 40 feletti stb.. Szóval a Wp-ek azt mondják nem a wp hibája igaz, d ekit érdekel kinek a hibája ha nem látja el a feladatát. Sok andoidos az appok számát mondja fontosnak, nem fontos wp van minden csak nem működnek rendesen vagy egyáltalán. Ios vegyél, de hidd el Sony z4 megvárod az tutti lesz.
2015. márc. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!