Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekomnál az Iphone 4S-en...

Zozoo0613 kérdése:

Telekomnál az Iphone 4S-en melyik iOS-van?

Figyelt kérdés
Most szeretnék venni új telefont. Akciósan megtudnám venni a 4S-t de olvastam hogy a 8-as iOS lassabb. Ha megveszem melyikkel kapom ?

2015. márc. 7. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
NEEEEE VEGYÉL IPHONE T SOHA. Miért? Mert orbitális nagy ára van és anyit ér mint egy 40 ezer forintos androidos telefon nézd meg iphone 5s vs samsung galaxy s3 ugyan olyan erősek ugyan azt tudják csak az egyiken ios van a másikon android.
2015. márc. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Én vagyok az előző ha csak menő akarsz lenni akkor vegyed de ha a minőség számit és hogy a pénzedért kapsz valamit akkor vegyél androidot ne ilyen szart. Hidd el csak jót akarol.
2015. márc. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

49990.-ért vehetném meg.

De énis hezitálok rajta.

2015. márc. 7. 19:07
 4/8 anonim ***** válasza:

A 4S kifutómodell. 2011 óta támogatják, de ez az iOS9-el megszűnik tavasszal. Utána max akkor jön update ha valami orbitális hibát kell javítani, de akkor is sem az iOS9-et kapja hanem a 8.X.X-et.

Ma már nem éri meg szerintem, 5 alá nem érdemes menni, amit használtan gyönyörű állapotban függetlenül kapsz 80 körül.

2015. márc. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem ér annyit a 4s, szolgáltató függően meg pláne nem. Egy használt 5-ös már majdnem ennyi, és nagyságrendekkel gyorsabb, használhatóbb.
2015. márc. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hali nekem 4s van, fél éve vettem szolgáltatónál. Akkor vmi 7es ios volt rajta, én mindig frissítettem. Most ios 8.2-re egy órája. Nálam semmi lassulás nem volt. Rengeteg telefonom volt már, de ez top3-ban van az tuti. Nekem nagyon bevált.
2015. márc. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ios-8al is kenterbeveri bármelyik 50ezres androidot.szal nyugodtan vedd meg
2015. márc. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

iOS 8-al úgy fut, mint egy agyongyötört 40ezres Androidos készülék, eszedbe ne jusson megvenni. Iszonyatosan laggol rajta, nem való rá az új rendszer, sokkal erősebb telefonokra van optimalizálva. Nekem is volt 4S-em és iOS7-el is elég rendesen laggolt, 8-al már a használhatatlanságot súrolja. Lassú, hamar lemerül, ráadásul már csak 8GB-osban van, ami semmire sem elég.

Vegyél inkább 5c-t, az egy 5, nagyon szépen fut rajta az iOS8..igaz, az is csak 8GB-os, meg sokan utálják a műanyag hátlapja miatt.

2015. máj. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!