Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akkumulátor töltés. Hogy is...

Akkumulátor töltés. Hogy is van ez? (Xperia M2)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kb. 4 napja van meg Sony Xperia M2 okostelefonom. A boltban az eladónő azt mondta, hogy ki kell sütni. Előtte utánanéztem interneten, és írták, hogy ezt már nem kell stb. Azt is mondta, hogy első töltéskor hagyjam 12-14órát töltőn.


Első bekapcsoláskor a papíron leírtak szerint 30 percig töltöttem, majd bekapcsoltam. Kb. 3órát használtam, majd ráraktam a töltőre (ez volt este 9kor). Majd másnap 6kor használtam újra kb. 1órát. Ez összesen 9 óra töltést jelent.. ennek lehet valami hátránya? Itt olyanra gondolok, hogy ez miatt gyorsabban fog merülni.


Este szoktam tölteni, reggel leveszem. Egész nap használom de 50% alá nem megy. Kb. 2napig elég egy töltés. Ez szerintetek elég? Félek, hogy elrontottam az első töltés miatt..és ugye nem lehet kivenni az akkumulátort.


(Amúgy egy 2300mAh-s akksiról van szó)

Előre is köszi, mennek a zöldek.



2015. márc. 7. 21:00
 1/2 kérdező.. ***** válasza:

Nem kell vele semmit csinálni csak feltöltöd 100%-ra és kihúzod.Nem kell 12 órákig tölteni.Kb 10 éve kellett kisütni.

(Ki lehet azt az akksit venni,csak kell hozzá érteni)

2015. márc. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Abban a boltban be kellene írni a panaszkönyvbe, hogy a dolgozóikat ajánlatos lenne továbbképzésre küldeni.

Használod, ha akarod, töltöd. Csak lemerülni ne hagyd.

2015. márc. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!