Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hallotatok már titkosított...

Hallotatok már titkosított zenéről amit csak headset-en lehet hallani?

Figyelt kérdés
Van egy betiltott szám mindenféle trágár szavakkal, na most ha rárakom a telefonra a külső hangszórón nem hallani az éneket csak az ütemet, de ha headset-tel hallgatom akkor énekkel együtt megy a zene. Nem akartam elhinni ,hogy van ilyen. De már rég volt ,hogy a haverok mutatták az akkoriban menő walkman sony ericsson tellokon. Nem tudom ,hogy a mai telefonokon menne e? Hol találok ilyen zenét? Hogy lehet készíteni ilyet? Mi a működési elve?

2015. márc. 8. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, de én is még csak régebben. t.A.T.u - All about us volt az egyetlen, amiről én tudtam régen, bár nem igazán értem, hogy miért.
2015. márc. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zakathol ***** válasza:
Vedd ki az egyik füledből a fülhallgatót. Valószínűleg a sztereo hangzás viccel meg: a telefon külső hangszórója csak az egyik sávot kapja, a másik sávot - amin az ének van - azt meg nem.
2015. márc. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mind a 2-ben (L,R) megy az ének. Azt észre venném ,hogy az 1ikben csak a zene a másikban zene+ének szólna. Volt ilyen zeném sz..r is volt ugy hallgatni, de az külső hangszórón(mono) rendesen szólt. Valszeg. azt a sávot kapta. (De lehet ,hogy akkor így csinálják ahogy írtad nemtom.)
2015. márc. 14. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!