Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új előfizetéses telefont...

Új előfizetéses telefont lehet venni új szám nélkül?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy új készüléket, előfizetésesre, de meg szeretném tartani a jelenlegi számom. Lehet venni T-mobilenál előfizetésre telefont, a régi számmal, vagy a Listaárat kell fizetni, ha a régi számomat szeretném megtartani? Az előfizetéses telóba domino kártya is mehet, igaz?
2010. febr. 14. 22:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A következő a teendő:


Megmondod, hogy a jelenlegi dominós számodat szeretnéd átvinni előfizetésbe, így az többé nem dominós lesz, hanem előfizetéses, és ez így akkor új előfizetés lesz (hisz akkor létesíted), amire már megveheted az előfizetéses telefont.


Egyébként az előfizetéses telefon nem olyan, mint hogy a vodafonos telefonba csak vodafonos sim kártya (ezt nevezik telefonszámnak) megy... Simán befogadja a dominós kártyát is a készülék, mert nem ettől előfizetéses, hanem attól, hogy azért adják olcsóbban, mert közben eladtak egy előfizetést is vele, aminek az előfizetési díjával aztán a hűségidő alatt hatszor megveszed a telefont.

2010. febr. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azt hiszem nem fogalmaztam jól :( Úgy értettem, hogy jelenleg is előfizetéses SIM-em van, csak a készülék kellene nekem újonnan, új hűségnyilatkozattal. A lényeg annyi, hogy a számom maradjon meg. Csak attól félek, hogy ebben az esetben az előfizetés nélküli - listaárat kellene fizetnem, nem pedig az új előfizetésest. Ezért érdeklődtem, hogy az "Új előfizetés" mit jelent, új számot is, vagy csak egy újabb hűségidőt?
2010. febr. 14. 22:51
 3/14 anonim ***** válasza:
32%
Miért nem kérdezed meg az eladót? Most őszintén? Ki tudhatná nála jobban? Öööö... talán a mellette ülő eladó.
2010. febr. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Miért másért van ez az oldal ha nem azért, hogy itt tegyük fel kérdéseinket? :)
2010. febr. 14. 23:03
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Ebben az esetben az egyik dominós sim kártyádat kell átvinni előfizetésbe, hogy ne legyen egy harmadik számod, de így is két számod lesz, a két előfizetés, mert mindenképpen kell egy új előfizu.


Vagy megveheted dominós árban is a telefont, és akkor új dominós számot kapsz, de azt ha nem használod, akko lejár, azzal nincs teendő. Még mindig olcsóbb kártyásként megvenni, mint listaáron, ha nem akarsz második előfizut.

2010. febr. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Tehát akkor olyan lehetőség nincs, hogy egy meglévő előfizetéses számot megtarthassak, ha új telefont veszek új előfizetéssel? :(
2010. febr. 15. 00:06
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A telefonba bármilyen SIM-kártyát beletehetsz, akár feltöltőset, akár előfizetésest...


Mondjuk az már hülyeség, hogy 2 előfizetést fizess, és csak 1 előfizetős SIM-kártyát használsz, 2 évig (a hűség lejártáig) fölöslegesen fogsz fizetni egy újabb előfizetést???...


Azt az akciós készüléket viszont pont azért adják csábítóan olcsón (előfizetéssel együtt!) hogy rásózzanak valakire egy ÚJ ELŐFIZETÉST! (Számold ki, így együtt már egyáltalán nem olyan olcsó az a készülék).


Én a helyedben inkább megvenném ugyanazt a mobilt máshol hálózatfüggetlen változatban, így nem vagy a T-mobil előfizetéshez kötve. (Én már 10 éve ezt csinálom.)

2010. febr. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig az első vagyok. Figyelj csak, ha eltelt a 2 éved az előfizudból, vagy akár 1 is, akkor van olyan, hogy készülékcsere, aminek keretén belül olcsóbban jutsz hozzá az új készülékhez a régi számoddal, újabb előfizu nélkül.


Ez lesz neked a jó megoldás. Ahhoz, hogy ezt a jogosultságodat megnézzék (mert ez függ a havi számláid nagyságától is, minél nagyobb, annál jobb), menj be egy t-pontba, és ott a telefonszámod és az ügyfélkódod alapján megnézik neked, hogy jogosult vagy-e számcserére.


Mindig is ügyfélszolgálatos akartam lenni :-))))

2010. febr. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"...és ott a telefonszámod és az ügyfélkódod alapján megnézik neked, hogy jogosult vagy-e számcserére."


Nem SZÁM, hanem KÉSZÜLÉKcserére, elírtam, bocsi.

2010. febr. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Na, ez jó ötlet! Köszi mindenkinek!!

Még egy kérdés a készülékcserével kapcsolatban... Van a családban egy régebbi telefon, akár azt is becserélhetem? Van CSAK azt lehet, amit akkor anno megvettem? (Mi van, ha azóta már mondjuk tönkrement volna és kicseréltem volna - mondjuk egy függetlenre a netről)

2010. febr. 15. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!