Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv! Érdekelne hogy új Windows...

Üdv! Érdekelne hogy új Windows phone tulajok (8.1), hogyan vélekednek az alkamazásokról. Szóval a telefont ismerem. De régen volt 820-om. Jó volt de alkalmazások kiléptek, nem töltöttek be stb. Hogy áll ez ma?

Figyelt kérdés
Gondolkozom hogy vegyek egy 930-at. Nekem tetszik, és tudom hogy gyors, de ami miatt félek és régen nem ment. Régen nem volt fájlkezelő, most van de vegyeset írnak rá, hol lát mindent hol nem. Facebook és Messenger állítólag vacak , lejárt dolgokat mutat, hívás funkció nuku, nem tölt be, nem küldi az üziket el. Office ami még kellene: olyat hallok hogy rtf doksikat meg sem nyitja, odt formátumokat sme támogatja, 2003 saját office-át sem lehet szerkeszteni csak megnyitni, bár nekem word 2007-sem nyitott meg mindig támogatási problémára hivatkozva. Ha ezeket nem javították mást vennék. Megjegyzés: Nem érdekel hogy a fejlesztők hibája. Okostelefon okosalkalmazásokkal kell. Számuk nem érdekel, de ami van menjen. Szóval mik a fejlemények az appokkal hogy mennek?

2015. márc. 9. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 930-asom van. Fájlkezelőt használom heti rendszerességgel, semmi baja nincsen. Maga az Facebook app egy hónappal ezelőtti frissítés után már jól működik (eddig az volt a baja, hogy csak a lájkolt oldalakat tette ki az állapotát), gyors. A messengerrel tényleg nem lehet még telefonálni, viszont olyan problémám nem szokott lenni, hogy nem küldi el az üzeneket. Egyetlen hibát tapasztaltam vele, hogyha "leteszem az asztalra", és egyből megnyomom a futó alkalmazásokat, és belépek az messengerbe, akkor nem fog visszalépni (de rajtam kívül ki csinálna olyat hogy leteszi, majd egyből visszanyitja?). Viszont ezen kívül semmi problémám nem volt még vele. Az office-ról nem tudok sokat mondani, nekem gépen 13-mas office van, azokkal készített docx, xlsx és pptx kiterjesztésű fájlokat hibátlanul olvassa.
2015. márc. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nah az már király, de azoffice tudnom kéne, ha van kedved dobhatnál magadnak egy rtf, és egy 2003 office tudod e szerkeszteni, esetleg otd-t. Ezt az uj officod tudja "mentés másként"-ba ha ráérsz.
2015. márc. 9. 15:42
 3/5 anonim ***** válasza:

rtf-et olvassa, és van benne mentés másként funkció

a többit most nem tudom megnézni, de ha nem válaszol addig más rá, akkor este amint hazaérek megnézem, és írok

2015. márc. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az is érdekelne hogy a Line nevű window sphone-os alkalmazásban már lehet e letölteni matricákat.
2015. márc. 9. 15:55
 5/5 anonim válasza:
Nekem szuper! minden működik ❤
2015. márc. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!