Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6 vagy iPhone 5s?

IPhone 6 vagy iPhone 5s?

Figyelt kérdés
Tapasztalatra vagyok kíváncsi! :)

2015. márc. 9. 15:32
 1/9 anonim válasza:
nekem nincs iphonom...most keszulok venni sima 5-ot....egyik haveromnak 6 van masiknak 5s....nekem 5s jobban bejon..kisebb praktikusabb olcsobb...en 5s-t vennek de mondom hogy nekem sima 5 is eleg lesz :D
2015. márc. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom most kis telefonom van és ezért előnyös a 6, de az 5s sokkkal szebb.... Bár tok nélkül nem fogom használni! :D
2015. márc. 9. 21:06
 3/9 anonim ***** válasza:

ár miatt inkább 5S, még az is bőven hozni fogja 2-3 évig az elvárható szintet, iOS nem egy hardverigényes rendszer, tehát attól függetlenül, hogy papíron jóval erősebb a 6, te, mint átlagfelhasználó, nem sokat fogsz érezni. (én legalábbis úgy tartom, hogy mondjuk ez a 120-240 fps-es lassítható videófelvétel nagyon jó dolog meg minden, de valójában senki nem használja éjjel-nappal).

másik dolog, ami miatt nem vennék 6-ot, az a tárhely...nekem a 16 giga az sok, 32 giga lenne a megfelelő szerintem. 64 már túl felesleges lenne számomra...ez az egyik pozitívuma a samsung galaxy s6-nak, hogy ők a 16 gigás opciót dobták a kukába...apple-nek is ezt kellett volna tenni, na de mind1 :D

2015. márc. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen pont ezekért a dolgokért vacilálok.....
2015. márc. 10. 19:28
 5/9 jonathanka ***** válasza:
Az 5s az ugyan az Csak szebb és kissebb
2015. márc. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
88%
Szia! Szerintem a legjobb döntés az 5s. Nekem külsőre sokkal szebb, elegánsabb, mint a 6. Ráadásul sokkal olcsóbb is. Válaszd azt! :)
2015. márc. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Iphone 6
2015. márc. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem 5s van, gondolkodtam hogy váltok 6ra de egy haverom akinek 6 van elég sokat panaszkodik a méret miatt, pl. kocsiban egy kézzel valamit megoldani kb lehetetlen, nem praktikus a méret
2015. márc. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy S5
2015. júl. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!