Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha letiltanak egy Iphone-t,...

Ha letiltanak egy Iphone-t, akkor mi látszik a kijelzőn? Hogy lehet felismerni, ha le van tiltva egy készülék?

Figyelt kérdés
A telefont be lehet kapcsolni, vagy teljesen off? Bocs, csak kiváncsi vagyok, mert nem láttam még ilyet.

2015. márc. 10. 05:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs szolgáltatás.
2015. márc. 10. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem tud a hálózatra felcsatlakozni
2015. márc. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Be lehet kapcsolni, kb! egy iPod funkciójának felel meg. Tehat telefonálni, nem lehet róla, de zenét lejátszani, játszani stb lehet.
2015. márc. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
attól függ, hol áll a telefon. ha be van aktiválva, akkor csak egy iPodként funkcionál. ha viszont nincs beaktiválva, akkor papírnehezék, mert az aktiváláshoz net kell, meg egy aktív mobilhálózat.
2015. márc. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha kéz alatt vettem és mondjuk tiltották, viszont még van rá garancia, akkor be sem veszik szervizbe?
2015. márc. 11. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!