Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyon hamar merül az akksi....

Nagyon hamar merül az akksi. Ez normális? (Sony okostelefon)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy Sony Xperia M2 típusú okostelefonom, de azt vettem észre, hogy nagyon hamar merül.


Fényerőt mindig leviszem szinte minimumra, nincs bekapcsolva se NFC, se Bluetooth.. csak a Wifit szoktam használni de általában azt is kikapcsolom mikor nincs rá szükségem.


Kb. 30-40perc játékkal 7-8%ot is merül az akksi.. ez normális?


2300mAh-ás akksija van a telefonnak. Egy töltéssel átlagban mennyit kéne bírni neki? Előre is köszönöm, megy a zöld.


(Ismerősömnek is ilyen telefonja van, állítása szerint 2napig is elég egy töltés átlag használat mellett..nekem egy olyan 1nap. :s )



2015. márc. 10. 14:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2015. márc. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Normális sajna. Mik futnak még a háttérben? Facebook,Tinder,stb? A játék meg ZABÁL ám!
2015. márc. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
35%
Gyari aksi? Ha igen akkor vegyel bele masikat, mert altalaba amit bele raknak az szar:D
2015. márc. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Szóval ez az "este feltöltöm, reggel leveszem, este megint tölthetem" féle dolog másnál is így van? Mentek a zöldek.
2015. márc. 10. 15:04
 5/17 A kérdező kommentje:

Amúgy gyári az akksi. A telefon kb. 2hete van meg. Eddig úgy nem érdekelt az üzemidő..de kezdtem aggódni h valami nem jó az akksival.


Háttérben max. a messenger szokott futni más nagyon nem. Játszani egy két játékkal szoktam egyszerre kb. fél órát.


Most bekapcsoltam ezt a STAMINA módot, meg a helyalapú wifit talán jobb lesz kicsit.

2015. márc. 10. 15:07
 6/17 anonim ***** válasza:

Igen, de nem olyan draga egy ujat venni, ha gondolod inkabb vegyel es akkor tutira jo lesz:D

(En 2hasznalok, ha az egyik lemerul ott a masik:D)

2015. márc. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Messenger+fél óra játék bőven elég,hogy fogyon az aksi.


próbáld meg repülő üzemmódban,játék nélkül 1-2 napig,ha még mindig csinálja vidd vissza,de sajna ez szerintem nem hiba,csak ennyit tud.

2015. márc. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"mert altalaba amit bele raknak az szar" Hát, khmmm..., hülyeség, hagyjuk.

Normális. Az okostelefont sűrűn tölteni kell, ez ilyen. Este felteszed, reggel leveszed, így tovább. Használat függvényében lehet, hogy naponta többször is tölteni kell. A Stamina parasztvakítás, csak készenléti állapotban van minimális hatása. Kikapcsol mindent, csak az alapfunkciók (telefon, üzenetek) aktívak. Ha meg semmi sem aktív, minek az okostelefon? A helyalapú wifi a mobilhálózati adatok alapján eltárolja a használt wifi-k helyét, bekapcsolja a wifi-t, ha az egyik közelében vagy és kikapcsolja, ha nincs a közelben tárolt wifi. Nálam, mikor itthon vagyok, 100%-ban be van kapcsolva a wifi. Én sokkal gyorsabban ki-be kapcsolom a wifi-t, minthogy egy alkalmazásra bízzam, sosem használtam ezt a funkciót.

2015. márc. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, ment a zöld.
2015. márc. 10. 15:29
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem ezt a T-home ba mondta az egyik srac:) bar akkor ezekszerint hulyeseg:)
2015. márc. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!