Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyon hamar merül az akksi....

Nagyon hamar merül az akksi. Ez normális? (Sony okostelefon)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy Sony Xperia M2 típusú okostelefonom, de azt vettem észre, hogy nagyon hamar merül.


Fényerőt mindig leviszem szinte minimumra, nincs bekapcsolva se NFC, se Bluetooth.. csak a Wifit szoktam használni de általában azt is kikapcsolom mikor nincs rá szükségem.


Kb. 30-40perc játékkal 7-8%ot is merül az akksi.. ez normális?


2300mAh-ás akksija van a telefonnak. Egy töltéssel átlagban mennyit kéne bírni neki? Előre is köszönöm, megy a zöld.


(Ismerősömnek is ilyen telefonja van, állítása szerint 2napig is elég egy töltés átlag használat mellett..nekem egy olyan 1nap. :s )



2015. márc. 10. 14:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha utasítást is adott az első töltésekre, (formázás, 12 óra töltés 3x, stb) akkor egészen biztosan hülyeség amit mondott. Nem az akkuk a rosszak, hanem a telefonok fogyasztása nőtt meg a gombos telefonok fogyasztásához képest. Az okostelefon nem fog elmenni két hetet, mint sok butatelefon. Elég csak ránézni. Az a 4-5 colos kijelző nem annyit fogyaszt, mint az a gyufásdoboznyi, ami a régi telefonokon van.
2015. márc. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hat akkor legalabb en is okosodtam:D
2015. márc. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nekem a boltban (telenor) mondta az eladónő, hogy az első töltés fontos és olyan 12-14órán keresztül töltsem.. de ha egyszer 4-5óra után 100% és ugye ilyenkor már nem tölti tovább akkor mi értelme 12/14 órát töltőn hagyni..
2015. márc. 10. 16:13
 14/17 anonim ***** válasza:
Semmi, csak az ügyfélszolgálatok nagy részén technikai zsákutcák ülnek.
2015. márc. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Tessék, itt a példa. A boltban is hülyék dolgoznak, már 10 éve sem kellett formázni az akkukat. Itt a kérdésem, amit azért írtam ki, mert túl sok volt a rossz tanács, mint amilyet az eladó is mondott.

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2015. márc. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
M2-nél nem is lehet aksit cserélni "csak úgy",mivel a hátlapot sem lehet levenni,ha jól tudom
2015. márc. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Valahogy össze kellett rakni, ilyen alapon valahol szét is lehet szedni. Az én Xperia P-m is unibody volt, nem cserélhető akkuval, akinek kellett, mégis tudott cserélni benne. Nem a leveszem a hátlapot, cserélem az akkut majd visszateszem a hátlapot módszerrel, hanem felső kupak le, 4 csavar ki, hátlap le, akku csatlakozás le, leragasztott akku felszedése, új leragasztása, csatlakozókábel vissza, hátlap fel, 4 csavar be, kupak vissza.
2015. márc. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!