Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek Samsung Galaxy...

Tibike9999 kérdése:

Szerintetek Samsung Galaxy Ace 4 vagy Galaxy S3 vásároljak?

Figyelt kérdés
Olvastam pár jellemzés de konkrét össze hasonlítást nem találtam esetleg tudtok tanácsot adni az meg köszönném!

2015. márc. 10. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ mire szeretnéd használni

Az ace 4 játékra egyáltalán nem jó (nekem az van és tényleg nem visz szinte semmit sem) de neten gyorsabb mint az s3, az s3-nak nagyobb a kijelző felbontása is, ami szintén előny lehet, üzemidő meg szerintem valahol egyformán lehet. Kamera is jobb az s3-on szóval az is amellett szól. Én mikor megvettem ezt az ace4-et a gyorsaság volt a lényeg és azt meg is kaptam. De ha pl játszani vagy fényképezni szeretnél vele akkor jobb az s3.

2015. márc. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az Ace 4 egy alsóketegóriás telefon. Az S3 pedig egy középkategóriás és egyértelműen jobb.
2015. márc. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ace 4-et vásároltam mert S3-at már a telenor üzleteiben nem árusítanak :)

Köszönöm a válaszokat!

2015. márc. 11. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!