Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 630, majdnem...

Nokia Lumia 630, majdnem fullos memória, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Semmi nincs kb. a mobilom memóriáján, minden alkalmazást, fájlt az SD kártyára pakoltam, amit engedett. Az egyéb dolgok alig foglalnak 500 MB-ot (ezeket nem tudom átpakolni SD-kártyára). A rendszerfájlok viszont elfoglalnak 2,95 GB-ot. Kb. 100 MB van szabadon, frissíteni egyáltalán nem tudja a rendszert, mert 700 MB-ot igényel a frissítés. Félek, hogy ha nem törlöm rendszeresen az ideiglenes fájlokat, rövid időn belül beadja a kulcsot a mobilom, mert egyszer csak megtelik teljesen.


Mit tudok tenni? Ha "formatálom", akkor az SD-kártyás alkalmazásokat is újra fogja telepíteni (csináltam már ilyet) és az alkalmazások "tiszta lappal" indulnak.


2015. márc. 10. 22:24
 1/2 anonim válasza:
Böngésző gyorítótárát próbáld üríteni. Esetleg egy master reset (ha van ilyen a wp8-on)
2015. márc. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A master reset az SD-kártyás alkalmazásaimat is újra telepíti, ezáltal mindent, de mindent előröl kellene kezdenem. Tehát az alkalmazások nem vesznek el, de pl. egy játék tök előröl fog kezdődni. Ráadásul semmi garancia nincs arra, hogy felszabadul tárhely... A gyorsítótár 1-2 MB-ot szabadít fel, max. 3 megát, nem többet. :/
2015. márc. 12. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!