Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont lenne érdemes...

Melyik telefont lenne érdemes megvenni az alábbiak közül?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már az ilyen jellegű kérdésektől a válaszolók rosszul vannak, de van egy apró problémám. A Samsung Galaxy S5-ben, az Xperia Z3-ban és az i6-ban gondolkodom. Eddig az Androiddal csak rossz tapasztalatom van. Például a jelenlegi telefonom, az S3 egy katasztrófa. Folyton lefagy, a képernyőn időnként csíkozás látható, kilép mindenből, elmegy a térerő, leállnak programok olyan üzenettel, hogy "A(z) Internet leállt.". Sonym volt már korábban, de az kicsit megőrült. Embereket hívogatott fel, ha beléptem valahova, akkor automatikusan visszalépett, enyhén ijesztő volt. iPhone-t meg most vett egy csomó ismerősöm, és nagyon meg vannak vele elégedve. A felsorolt androidos telefonokon várható esetleg hasonló probléma?
2015. márc. 10. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem valószínű.
2015. márc. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha adsz meg Androidnak eselyt akkor egy Nexus vagy Motorola keszuleket valassz, ne olyat amivel mar szivtal.
2015. márc. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
En szeretem az iPhone-t, de a 6 az borzastoan nez ki.. Szoval en mindenkepp az iPhone 5s-t ajanlom:) az tokeletes. ((Johetnek a szaros androidosok, telibe szarlak titeket))
2015. márc. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz. :)
2015. márc. 10. 22:50
 5/11 Osynho ***** válasza:
S3 persze, hogy kikészít, mai szemmel nem egy jó telefon. Android esetében a Nexusokkal nem lősz mellé, illetve a Htc One még a tuti.
2015. márc. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
az ifónt azért mondom, hogy inkább ne mert ahhoz képest, hogy mit tud irracionálisan magas ára van. ahelyett egy olcsóbb, de ugyanazt tudó mást is tudnál venni. viszont, ha eddig csak Sonyd volt androidban akkor nem csodálkozok, hogy aggályaid vannak az androiddal kapcsolatban. Én az alcatel-t preferálom, de jókat hallottam a Samsungról, meg sok másikról is (HTC, Motorola, meg jópár kínai cuccról is)
2015. márc. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem Z3 compact-om van már lassan 1 éve és még egyetlen egyszer sem csinált olyasmit amivel kiakasztott volna. Persze van néhány app ami vagy azért bezáródik magától mert rosszul van optimizálva vagy mert a telefon fut túl régóta(naponta újra kéne indítani), de olyan hogy Internet/Chrome app leállt még sosem volt.
2015. márc. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 kérdező.. ***** válasza:
A samsung a legrosszabb androidos telefon,nem csoda hogy gondok vannak vele.Androidból csak HTC one,nexus vagy motorola.Ezek az igazi androidos telefonok.
2015. márc. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Van aki elég analfabéta ahhoz hogy iphoneja legyen.
2015. márc. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A többi is ugyanilyen jó ha ésszel használod.
2015. márc. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!