Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek egy Samsung S4-et...

Szerintetek egy Samsung S4-et megéri elcserélni egy Iphone 5-re?

Figyelt kérdés
Egyálltálán lehetséges lenne ez? Volna aki belemenne?

2015. márc. 11. 10:13
 1/5 Grétikee:3 válasza:
43%
Igen!
2015. márc. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

Én Samsung-ról mindenképp váltanék iOS alapú készülékre, fateromnak S4-e van, és sokszor mutatja hogy mik jönnek elő, reklámok, vírusírtókat kell telepíteni, stb.

Mivel én iPhone user vagyok, így mindenkinek az iPhone-t ajánlanám, persze van aki nem teheti meg, de ezt mindenki maga dönti el...

2015. márc. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
"reklámok, vírusírtókat kell telepíteni" hol jönnek ezek elő,mert én másfél évig használtam ilyen készüléket de se reklám,se virus!?
2015. márc. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem érdemes. mégis mibe adna többet? Az iphone 5 egy kis vacak játéktelefon az s4-hez képest megjelenésre. Komolytalan külső, csak tedd a kettőt egymás mellé... Az iphone 5 úgynéz ki mint valami gyerekeknek készült játéktelefon az s4 mellett. :D mellesleg oylan apró, h 15 centiről kell használnod. mig az s4 et tisztes távolságbol is kényelmesen tudod használni.
2015. márc. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne cseréld.

Az én véleményem az iphone-ról az, hogy csak egy túlárazott vacak.

2015. márc. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!