Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri lecserélni?

Megéri lecserélni?

Figyelt kérdés
Eladnám a mostani Samsung Galaxy S4-emet 70 ezerért és annak az árából vennék egy iPhone 4S-t. Szerintetek megérné? Kezd elegem lenni már az androidból és a nagy kijelzőt sem igazán szeretem..vagy inkább várjak amíg több pénzem lesz és vegyek iPhone 5s-t?

2015. márc. 11. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
A 4s már nem éri meg. Annál már erősebb az s4. A droidon kívül mindenben jobb. Ha iphone-t veszel, akkor szerintem már vedd meg min. az 5-öt. A 4/4s már kifutó széria.
2015. márc. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már a hajamat tépem az androidtól és vágyom az egyszerűségre, de akkor lehet, hogy az lesz, hogy spórolok egy i5s-re..
2015. márc. 11. 21:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is elegem van már belőle, mert rosszak a frissitések. De hidd el az iphone 4s sem jobb. túl régi modell. Jobban jársz ha vársz egy kicsit és megveszed az 5s-t.
2015. márc. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!