Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A verizonos iPhone-okat lehet...

A verizonos iPhone-okat lehet itthon használni függetlenül?

Figyelt kérdés

Lehetőségem adódott jó áron beszerezni egy verizonos iPhone-t, és függetleníteni szeretném, de nem értem a működését így, mivel az USA-ban a verizon szolgáltatós telefonok benne vannak alapból a készülékben, tehát nem kell bele sim kártyát tenni, mert a verizon egy beépített hálózat a telefonban, viszont lehet függetleníteni, és ha független akkor lehet itthon, Angliában, Horvátországban, tehát bárhol használni?

Több telefont függetlenítettem ily módon, szóval AT&T, stb ezeknek a függetlenítését vágom, csak a verizont nem értem.

Szóval lehet itthon használni ha ki van függetlenítve?



2015. márc. 11. 20:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és iPhone 5s-ről van szó.
2015. márc. 11. 20:48
 2/11 anonim ***** válasza:
CDMA nem működik itthon, meg USA-n kívül sehol.
2015. márc. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Eloszor nezd meg,hogy nem fuggetlen e alapban. Tudtommal az i5 felett minden verizon nak eladott iphone gyari fuggetlenul ment ki. Egyegkent gond nelkul hasznalhatod itthon is, talan a 4g szolgaltatasban lehet hiba
2015. márc. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jah es nem beepitett sim kartyas, siman kell bele sim
2015. márc. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 b95 ***** válasza:

Nyugodtan függetlenítheted, de semmire nem mész vele.


CDMA mobil, azaz nincs SIM foglalata!

Illetve az itthoni frekvenciákkal sem feltétlen van jó viszonyban.


Akkor már jobban jársz egy iPod touch-csal.


Egyébként nem értem, ha nincs pénzed, akkor miért akarsz iPhone-t, ha viszont van pénzed, akkor miért ezzel akarsz spórolni?

2015. márc. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De van foglalata es cdma modell az apple eseteben(sem) jelenti azt,hogy nem fog menni gsm halozaton. Jah : es ahogy mar irtam , 99,9% ,hogy nem kell fuggetleniteni,gyari fuggetlen lesz !
2015. márc. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Azt mondja a tulajdonosa hogy nem megy magyar SIM kártyával, mert amerikai függő a telefon, de én kiderítettem hogy verizon függő, és függetleníteni is lehet!

És van benne SIM foglalat iPhone 5-től felfelé!

De akkor ha függetlenítem tudom használni vagy nem?

2015. márc. 12. 06:47
 8/11 anonim ***** válasza:
tudnád. nem is 5-től, hanem 4S-től felfelé van egyben a GSM és CDMA verzió. kérdés, hogy megéri-e...
2015. márc. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De akkor ha IMEI alapján kifüggetlenítem működni fog Magyarországon is?
2015. márc. 12. 10:29
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen fog működni ,de öszintén szólva ami eddig verizon-os i5 vagy ujabb telefon hozzám került,az mindegyik gyári független volt , szóval előtte probáld ki mindenképpen .

Jah és jelentkezzen ki az icloud-ból,különben csak levélnehezék !

2015. márc. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!