Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri kifüggetleníteni a...

Megéri kifüggetleníteni a telómat ebben az esetben?

Figyelt kérdés
T-Mobile függő a telefonom a srác aki megcsinálná, Ő a T-Mobiltól kéri le a függetlenítő kódot és azt küldené el nekem 6000 Ft-ért. Lehet nekem ebből valami féle problémám? Azt mondta, ez olyan mint ha a T Mobile hivatalosan függetlenítené a telcsit.
2015. márc. 12. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:

nem tetszik ez nekem... kicsit gyanús, de attól még lehet h minden okés lesz..


Amúgy európában magadnak kifüggetlenítheted a telefonod a jelen jogállás szerint, ezért nyugati országokban (pl Hollandia) már nem is árulnak függő telefont mert csak a fekete piacnak csinálnak vele üzletet. Függetlenítő kódot tudsz vásárolni az internetről (ami még szintén fekete piac), és paypallal fizetni érte. És ha jól tudom egészen addig legális amig te MAGADNAK függetleníted ki. Onnantól kedve, hogy üzletszerűen, te fizetsz egy személynek aki nem az ő, hanem a te telefonod kifüggetleníti, így már illegális. De lehet, hogy mióta utoljára olvastam erről már változtak a jogszabályok. kb 1.5 éve még találtam a neten! bocsi ha félreinformáltalak volna.

2015. márc. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
helló. ment a privi üzenet.
2015. márc. 12. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!