Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont szeretnek vasarolni,...

B1nc1 kérdése:

Telefont szeretnek vasarolni, egy Blackberry-n gondolkoztam de azt mondjak, hogy nagyon keves App van ra?!

Figyelt kérdés

Eddig Iphone-m volt, de sose voltam az a sok app-et hasznalo ember (van egy haverom akinek 170 applikacioja van a telefonjan) En csak az ilyen alap Facebook, Youtube, Twitter, Spotify, Whatsupp applikaciokat hasznalom.

Ezek kozul mi nincsen a Blackberry telefonokon?



2015. márc. 12. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet a BB saját alkalmazásboltjában nincs olyan sok alkalmazás mint a többi rendszeren, de BB10-es rendszer képes az androidos alkalmazások jó részét gond nélkül futtatni. Szóval ha valami nem lenne meg AppWorld-ön vagy úgy általában nem lenne BB-re akkor még mindig le lehet tölteni az androidos változatot és azt telepíteni a telefonra.
2015. márc. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kis kollégám most vett BB-t (én mondjuk keményen buheráló típus vagyok, úgyhogy nálam csak az Android a nyerő), és meglepődtEM MENNYI ALKALMAZÁS VAN RÁ.

nEM ANNYI, MINT AZ aNDROIDRA, de minek is ugyanarra a feladatra olykor 20 féle??

És egyszerűen ment a dolog WiFiről jött le szépen minden,

minden további nélkül pillanatok alatt tudtam kezelni, segíteni neki.

Életemben először volt BB (gyönyörű darab, mit ne mondjak) a kezemben.

Ő eddig ragaszkodott a billentyűs telefonhoz, amik azért szerényebbek okosságban, de hamar belejött....

Tételesen amit kérdeztél a legtöbb van, amiről tudok is, szerintem a többi is fellelhető....

2015. márc. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!