Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A szolgáltató kifüggetleníti...

A szolgáltató kifüggetleníti a telefonomat?

Figyelt kérdés
Részletre vàsàroltam egy mobiltelefont a t-mobile-tól, amit teljesen kitörlesztettem, tehát ugyanúgy sajátom, mint ha egy összegben vàsàroltam volna. Kifüggetleníti a t-mobil, vagy szolgáltató nem csinál ilyet?
2015. márc. 12. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
ne viccelj már ... azért adja annyiért, és nem többért mintha ugyanakkor függetlent vennél, hogy aztán ő függetlenítse (ha nem részletre, hanem kp veszed akkor meg kifizeted kp és kéred, hogy na, most akkor függetlenítsék?)?
2015. márc. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megteszik, csak piszok drágán. (a t-mobilnál úgy rémlik 15.000 ft)
2015. márc. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A sztori azért érdekelne, mert megyek külföldre pàr hétre, és nem akarok csupán azért beszerezni egy másik telefont.
2015. márc. 12. 20:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, de 10-15 ezer a hivatalos függetlenítés
2015. márc. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
csak ha nincs rajta már hűség. ha a telefon teljes ára is kedvezményes, mert ugye vállaltál valami csomagra hűséget, akkor még ugyanúgy nem a tiéd a telefon, hiszen hűség nélkül drágább lenne.
2015. márc. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 SP4C3 válasza:
Ha a szerződések lejártak, akkor kapsz egy kódot, (Ezt kérned kell a szervízben.) amit akkor kell beírnod ha egy nem T-mobilos sim kártyával ébreszted a telefont. Édesanyámnak volt ilyen telenoros nokiával még régebben. Ő levélben kapta meg a kódot.
2015. márc. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezt megkérdeztem levélben a telekomtól, ők is azt mondták hogy a hűségidő letelte utàn érdemes ilyesmin gondolkozni. Ami szopatás, mert, a náluk részletre vàsàrolt készülék semmivel sem került kevesebbe, mint a készülék gyári független àra hivatalosan, szóval akkor sem és most sem értettem, hol marad a kedvezmény. Őket választottam mert egy előfizu is kell, de nyilván 1-2 hét külföldön tartózkodás miatt nem fogok új telefont venni hogy utàna meg itthon kerülgessem. Úgyhogy maradt két verzióm, úgy mint tenni egy próbát az ilyen turbosim, és hasonló dolgokkal, vagy 30-40 dollàrért venni hozzà egy függetlenítő kódot. A Telekom meg lecidàzhat, ha letelik az előfizum, úgy hagyom ott őket, mint eb a sz.ràt...
2015. márc. 16. 11:20
 8/8 anonim ***** válasza:
igen, az a legirónikusabb, hogy a telekom egy vagyont elkér a függetlenítésért egyébként, ugyanez telenornál vagy vodafone-nál meg sokkal olcsóbb...:D
2015. márc. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!