Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Erről a webárúházról mi a...

Erről a webárúházról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]

Pl.: -mennyire megbízható?

- rendes garanciátadnak e?

- A mobilok jók e?


2015. márc. 13. 07:36
 1/2 kérdező.. ***** válasza:
Garancia semmilyen ott,telefonok olcsóbbak az átlagnál és ez nem véletlen.Hallottam olyat akinek letiltották a telefonját miután megvette ott...azaz lopottak.Kerüld az ilyen helyeket mert még normális számlát se adnak.
2015. márc. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gabi33 ***** válasza:

Olyat nézz amin nincs az a szó,hogy GSM!

pixelplaza

mobilwebshop.com

speedshop

edigital

timeoffice.hu

karterteam.hu

Google.hu barátod

olcsobbat.hu

aruereso.hu

csak nem az legolcsobbat válaszd,és van ami 1 vagy 2 év teljeskörü gari,én még várok Karácsonyig és szétnézek egy két boltba,és mobilboltba T-hom,vodafon telenor,és ugy igazitom a neten,még azt mondják,ott is van olcsóbb,mint ittmcsak nem tudom kártyás vagy havidijas,a sogornöm az vett egy telót és olcsóbb volt mint itt neten!

Most várj husvétig ha nem sürgös

Mert jönnek

G4 LG

Xperiaz4

S6 Galaxy

m9 HTC

microsoft 1020

és még a többi ezek juniusig kijönn!

Már kapható a M4 aqva 90-100eft 2napig birja egyfolytába csak 720p 8magos


[link]

2015. márc. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!