Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rendelnétek/rendeltetek már...

Rendelnétek/rendeltetek már használt telefont az internetről? Biztonságos?

Figyelt kérdés

2015. márc. 14. 12:13
1 2 3 4 5
 11/49 kérdező.. ***** válasza:
Mennyit szánnál rá?Milyen iphone-t veszel?Belinkeled a hirdetést?Lehet hogy egy sokkal jobb telefont lehet venni annyiért,de tudom mire kell ám az apple:)
2015. márc. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:
kicsit sem menőzésre... iskolába nem nem vinném be...
2015. márc. 14. 13:23
 13/49 anonim ***** válasza:
Ha nem viszed iskolába akkor mi értelme? Egy gyerek általában akkor telefonál ha hazaindul az iskolából vagy elmarad egy órája esetleg tovább bent kell maradnod, vagy lekésed a buszt ilyesmikre, annak nincs értelme, hogy otthon hagyod.
2015. márc. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:
Egy telefont nem csak telefonalasra lehet hasznalni a 21. szazadban. Arra ott van a mostani. Viszont amikre kene nekem, azt nem tudja ez a telefon. Ez lassu, nem lehet ra zeneket letolteni, nem jatssza le a videokat, nem mukodik a Youtube alkalmazas (a FB se, de az nem fontos), nem lehet letolteni es megnyotni PDF fajlokat, es az internet sem valami gyors. Az iPhone rendszere zart, de sokkal jobb. probaltam mar rokonomet, es ezerszer jobb, gyorsabb volt. Sokkal ritlabbann fagy le, mint az android.
2015. márc. 15. 20:28
 15/49 anonim ***** válasza:
Ha neked van külön telefonálásra telefonod és otthonra kell valami amin netezel akkor miért nem gépet veszel? Vagy tabletet (ha mindenképpen apple akkor iPad)
2015. márc. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:
van gepem... de nekem kene egy telefon, amin lehet olvasni, videokat nezni, meg hangfajlokat letolteni. ezt nem tudja ez a telefon. es nem lehetek egesz nap a gepnel. nem szorakozasra kene nekem az a telefon. nem fb-re, nem chatelesre, nem netezesre. de ebbe inkabb most nem megyek bele...
2015. márc. 16. 17:52
 17/49 kérdező.. ***** válasza:
Na de mégis mennyit szánnál rá?Mert lehet annyiért jobb androidost lehet venni(nem samsung meg egyéb szar)mint egy használt iphone-t.
2015. márc. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:
40e-nel tobbet nem
2015. márc. 16. 19:07
 19/49 kérdező.. ***** válasza:

Ez szorítsd bele jobb mint egy iphone 5.

[link]


Másik 40k-rt max 4 éves iphonet tudsz venni vagy klónt.

2015. márc. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:
jól néz ki :)
2015. márc. 16. 21:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!