Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rendelnétek/rendeltetek már...

Rendelnétek/rendeltetek már használt telefont az internetről? Biztonságos?

Figyelt kérdés

2015. márc. 14. 12:13
1 2 3 4 5
 41/49 kérdező.. ***** válasza:
A legmegbízhatóbb hely az expansys.Ne félj nem törik el,jó a futárcégük és becsomagolják rendesen.Én is rendeltem tőlük és 2 nap alatt lehozták hibátlanul,meg még senkit nem halottam panaszkodni hogy náluk történt volna valami.Egyébként ha bármi történik akkor kicserélik.
2015. márc. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:

na akkor jo :)

te mikor vetted? nem szokott lefagyni?

2015. márc. 18. 16:53
 43/49 kérdező.. ***** válasza:
Én nexus 5-t vettem expansys-ról most decemberben,de van moto G 2014-em is ami szinte azonos a Moto E 2015-el és az egyáltalán nem fagy,gyors stock android és nagyobb játékokat is röccenés nélkül visz.
2015. márc. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 kérdező.. ***** válasza:
Ja és már a Moto E 2015-n alapból lollipop van ami csak 150k és a feletti telefonokon érhető csak el kivéve nexust és motorolákat,mert a motorola legolcsóbb telefonjaikat is sokáig támogatják nem úgy mint a samsung,sony,lg.
2015. márc. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért ragaszkodsz ennyire az ios-hez, ha csak iphone 4-re van pénzed és mindenképpen apple kell akkor i4-et vegyél, de nehogy rádsózzanak valami lopottat vagy klónt. Kezdem azt hinni, hogy mégiscsak menőzésre kell.
2015. márc. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:

jaj te... ha annyira akarod, leirhatom, mire kene egy uj telefon.

szerintem a motorola jo valasztas lesz: )

es azert gondoltam az iphonet elsonek, mert azt gondoltam az a leggyorsabb es soha nem fagy le. rosszul gondoltam???

2015. márc. 18. 21:07
 47/49 kérdező.. ***** válasza:
Igen,de annak az ára 200 ezer.Igen nem fagynak le sokáig,de nem tartanak tovább mint egy jó androidos(pl motorola)
2015. márc. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Na mire kellhet ha van géped és telefonod amivel tudsz telefonálni?
2015. márc. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 A kérdező kommentje:

Latom, nem valami jo a kepzeloerod. :)

Szeretnek megtanulni egy nyelvet, es azt gondolom, mar mindenki tudja, hogy csak a nyelvkonyvekkel es szotarakkal nem valami hatekony a tanulas. En peldaul (sokakkal egyetemben) konyebben megtudom jegyezni a dolgokat, ha hallom (es latom) oket.Es hogy miert pont telefonon akarom hallgatni, ha ott a gep? 1. az gep nem csak az enyem, 2. nem lehetek sokat gepnel, 3. de ha telefonon hallgatom, akkor kozbe tudok mast is csinalni. Vagyis osszekotom a kellemest a hasznossal. :) Erre lenne jo egy uj telefon, mert a mostaninak nagyon gagyi a hangminosege. Az internetes videokat nem jatssza le, az eredeti Youtube sem mukodik. Vegre hosszas kutakodas utan sikerult talalnom egy olyan YT alkalmazast, ami lejatssza a videokat. Csak a hangminoseg szornyu, recseg, a videok akadoznak, mozaikosok, borzalmas a minosege. PDF olvasot mar sikerult talalnom es ez mukodik. Viszont mar probaltam egy csomo YT alkalmazast letolteni, de semelyik se mukodik! Igaz ez egy 2009-es osregi, gagyi, elavult telefon, ami mar nincs is forgalomban...

2015. márc. 18. 22:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!