Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Microsoft Lumia 535 megéri az...

Microsoft Lumia 535 megéri az árát?

Figyelt kérdés
Most néztem ki magamnak egy Microsoft Lumia 535-öt 30 990 Ft-ért. Az előző telefonomat is ennyiért vettem kb. 1 éve, de az úgy fél év után tönkrement. Ahogy utólag visszaolvastam a véleményeket róla nem lepődtem meg. Amúgy aTAB 5 Phone volt. Jelenleg ezt a Microsoftot néztem ki, ennyi pénzért lehet kapni ennél jobb Microsoft -ot is? (nem Nokiára gondolok, tudom az volt eddig a neve)

2015. márc. 14. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Abszolút megéri, ilyen áron ami hardveresen erősebb telefon, az a Lumia 635 1GB. Amiatt nem kell aggódnod, hogy 1 év múlva nem lesz jó, egyrészt két év gyártói garancia van (ha olyan helyen veszeD), másrészt szoftverfrissítést is HIVATALOSAN kapni fogja még évekig!
2015. márc. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megéri, nagyon jó telefon.
2015. márc. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Megéri.
2015. márc. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megéri mert olcsóbb mint az azonos tudású Samsung Galaxy Grand Neo.
2015. márc. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm a segítséget :)

és annyit még megkérdezhetek, hogy mennyire minőségi telefon? mert amik eddig voltam nekem 1 évnél nem húzták tovább, sőt az utolsó, ami volt az kb. fél évig bírta....

2015. márc. 15. 15:55
 6/7 A kérdező kommentje:
utóbbit azért kérdeztem, mert körülöttem mindenki azt mondja, hogy annyi pénzért már tudok venni egy lenovo-t, ami még többet is tud, meg nem olyan rossz, mint a windows-os telefonok, mert szerintük az androdisak a legjobbak, nekem pedig épp az androidból van már elegem, nem egy telefonomnál mindig azzal akadt probléma, volt, h. nem is tudták megoldani a problémát vele kapcsolatban
2015. márc. 15. 16:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, sokkal jobban bírja és nem fog 3 hónap után belassulni.
2015. márc. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!