Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez hogy müködik a telekomnál?

Ez hogy müködik a telekomnál?

Figyelt kérdés

rendeltem egy telefont és felhivtak hogy az előleg x összeg mert az emailba kaptam is hogy fognak kérni előleleget és tehát mobilon mikor beszéltem velük elmondtak hogy mennyi az összeg mert ez volt feltüntetve hogy:Ár összesen (bruttó)

Felhívjuk figyelmedet, hogy a szerződéskötés feltételeként a készülék árán túl mobilelőleg befizetése szükséges. Az előleg minimum értéke 10000 Ft. Kiemelt ügyfeleinknél eltekinthetünk a mobilelőleg befizetésétől. Amennyiben szükséges a mobilelőleg befizetése, annak pontos összegéről a telefonos adategyeztetés során tájékoztatunk. A mobilelőleg 100%-ban felhasználható.


DE rendeltem egy masik telefont most és annál viszont nincs ott hogy kérnek előleget nincs ott ez a szöveg csak hogy az ár átvételkor 0ft . szoval akkor erre a készülékre nem kérnek előleget?



2015. márc. 14. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:

"A mobilelőleg 100%-ban felhasználható."

Magyarul ha te azt a 10.000Ft-ot befizeted, legközelebb levonják például a havidíjból.

2015. márc. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tudom de nem ez volt a kérdésem
2015. márc. 14. 18:15
 3/3 anonim ***** válasza:
ahelyett,hogy kérdezgetsz meg várod a választ felhivnád inkább a 1430-at!
2015. márc. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!