Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom újra telepíten...

Miért nem tudom újra telepíteni a Facebook Messenger-t?

Figyelt kérdés
Hálás lennék ha tudnátok segíteni.A mai napon megpróbáltam kijelentkezni az alkalmazásból,nem ment,így hát letöröltem és újra akartam telepíteni,de nem engedte azt jelezvén,hogy be kell jelentkeznem a google fiókomba.Alapvetően be voltam jelentkezve,megpróbáltam más fiókkal is,de nem engedte telepíteni.Ezenkívül a viber-t se lehet.Mit tudok tenni?

2015. márc. 14. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:

szia

egész biztos h a google fiok hiányával van a gond.

probálj meg bemenni a beállitásokba azon belül a fiókok

és távolitsd el a google accod majd add hozzá ujra.

hátha ez a csere segíteni fog. de igazábol akármilyen aktív google fiokot hozzáadsz, jonak kell lennie. nem fontos eltávolitani se, csak regisztrálsz egy ujat pl.. bár elsősorban probálnék a réginél maradni

2015. márc. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen!Töröltem az összes fiókot és újra bejelentkeztem azzal,amit eddig használtam.Most már tökéletesen működik.Letöltöttem és telepítettem az app-ot.

Hálám üldöz!

2015. márc. 14. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!