Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » OnePlus One telefonról vélemén...

OnePlus One telefonról vélemények?

Figyelt kérdés

Kinéztem magamnak egy OnePlus One telefont.

Csak bizonytalan vagyok hogy megéri és milyen márka,telefon lenne.

Még nem vettem Samsung,Sony,LG márkán kívül mást, így bizonytalan vagyok ez ügyben.

Viszont veri az árához képest a többi telefont így elég jó lehet.

Megéri megvenni, rendesen össze van rakva mint telefon és szoftveresen?



2015. márc. 15. 09:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az en izlesemnek kicsit nagy, viszont nagyon jo kis telefon, az osszeszereles minosege is okes valamint szoftveresen is rendben van. 2 ismerosomnek is van olyan fel eve, mindketto nagyon elegedett vele.
2015. márc. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 kérdező.. ***** válasza:
A legjobb androidos telefon.Mindenképp megéri és Magyarországon is hivatalosan kapható lesz már.
2015. márc. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mindenképp megéri, kb egyetlen telefon, aminél nem igazán tudok negatívumot írni.


Egész napos aksi, nagyon jó kamera, jó szoftveresen, meg a hardver is minden téren jó, és árban is elfogadható.


Mindenképp megéri megvenni, de lehet érdemes várni egy kicsit, mert már a OnePlus bejelentette, hogy Magyarországra is terjeszkednek, nemsokára hivatalosan is kapható lesz itthon, így valamivel olcsóbb lesz.

2015. márc. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Rendben.


Akkor egy megbízható jó telefon.

Mikorra várható hogy Magyarországon is hivatalosan kapató lesz?

2015. márc. 16. 08:13
 5/13 kérdező.. ***** válasza:

[link]


De edigitalon és mediamarktba is kapható hivatalosan csak ott drágább.

2015. márc. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 kérdező.. ***** válasza:
Áprilisba jön a OnePlusOne 2,lehet érdemes arra várni már.
2015. márc. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

m-xiaomi.hu itt egy megbízható eladó oldala. Fent van már ezer éve a mobilarenán is mobileman nickkel.

Sokan tőle vették az Mi3-at. Ha most venném én tuti őt választanám. Leveleztem vele nagyon normális és készséges. Már más márkákkal is foglalkozik.

[link]

2015. márc. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

OnePlusOne 2-re lehet akkor várok.

Árba lehet tudni mennyi lesz, vagy hogy mikor jelenik meg?

2015. márc. 16. 20:22
 9/13 kérdező.. ***** válasza:
Azt nem tudom mennyi lesz,de szerintem valahogy úgy mint a OPO volt.Ilyen 130k körül.
2015. márc. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 kérdező.. ***** válasza:
Áprilisban jelenik meg.
2015. márc. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!