Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemények az Alcatel One...

Vélemények az Alcatel One Touch Pop C1 telefonról?

Figyelt kérdés
Jó telefon, a net, játékok jól mennek rajta ? Ha leejtem nem törik rögtön szét ? Ha vigyázok rá kibírna 3-4 évet ? (én mindenre vigyázok, a Samsung telóm már 5 éve megvan, nincs baja)

2015. febr. 2. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Okostelefon viszonylatban nagyon gyenge telefon. 3-4 ev szerintem eselytelen, 4.2 Androiddal es 512 rammal szerintem mar 1 ev utan hasznalhatatlanul lassu lesz.
2015. febr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De én nem hajszolnám túl, nekem jó kis teló lenne, pár gyengébb játékot nyomnék, neteznék, videók, zene, meg telefonálnék, az eddigi telómon még Wi-fi se volt, és 5 évig húzta.
2015. febr. 2. 12:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha sokat nyúzod hamar lemerül, de ez egy iPhone-ra is igaz.

Napon elég ramaty a kijelző és a kamerától sem kell

elájulni, de ezeket leszámítva jól használható, főleg ha

nem telepítesz rá minden idióta alkalmazást. :)

A sima HD filmet lejátsza, az egyszerűbb flash játékok is

elmennek, de az igaz, hogy ne legyenek memória igényesek.

Ha tokban tartod és van rajta védőfólia leejtheted,

de ne túl magasról és ne túl sokszor. :)

3-4 évet csak akkor fog elmenni, ha közben akksit cserélsz. (2 év után már elkezdenek döglődni...)

Ja és frissíthető 4.4.2-re (Kit Kat), legalábbis nekem

folyton felajánlja.

2015. febr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!