Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S. O. S! iPhonehoz értők!...

S. O. S! iPhonehoz értők! Valaki . tudna segíteni?

Figyelt kérdés
mai nap vasarolni szeretnek egy iPhone 5s-t 85ezerert.gyanusan olcso. de aktivalatlan elvileg 1+1ev gari van ra, es szamlat ad rola.szerintetek lehet igy lopott a telefon?vagy eredeti biztosan ? hogy tudom ezeket ellenorizni ??? surgoooos ! koszonom

2015. márc. 15. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha számla is van, az azért jó pont. De én a helyedben olyan napon vásárolnám meg, amikor nyitva van az az üzlet ahol lett vásárolva. Vagy ha szolgáltatós, akkor az eladóval együtt be tudj menni a szolgáltatóhoz, papírokkal együtt, és érdeklődni, hogy rendben van e minden a telefonnal.
2015. márc. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb, ha a www.imei.info oldalra beírod a telefon IMEI kódját. Nézd meg a kamerát is, a klónoknak elég rossz a kamerájuk. A menüben a naptár ikonján a mai dátumnak kell szerepelnie, ez a klónoknál nem így van.
2015. márc. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A telefon fuggetlen elvileg. nem tudom hol vasarolhatta ahol meg a garancia is megvan 1+1ev. koszonom, ezeket mindenkepp megnezem. meg elvileg aktivalatlan. azt hogy tudom megnezni hogy tenyleg igy van e ?
2015. márc. 15. 10:36
 4/7 anonim ***** válasza:
mivel hivatalosan 1 év garancia van az iPhone-okra, így tök valószínű, hogy valami gsm boltos gari van rá...szerintem felejtős ennyiért...valami tuti van vele, hisz senki sem jótékonysági szervezet, hogy még használt áron is 110-120ezerért eladható telefont 85ért kínálja.
2015. márc. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mivel az iPhone-ra az apple adja a garanciát így az EU-n belül bárhol lehet érvényesíteni. Tehát tök mindegy, hogy hol vették a telefont.

Ha nem EU-ból van, akkor nem tudod érvényesíteni csak gsm boltban.

Itt tudod ellenőrizni, hoy honnét van.

[link]

2015. márc. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszokat. :) azert elmegyek megnetem stb
2015. márc. 15. 13:32
 7/7 A kérdező kommentje:
aktivalatlansagat a telefonon hol tudom ellenorizni ? :)
2015. márc. 15. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!