Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elázott a telefonom, nem...

Elázott a telefonom, nem működik hang és fényképező lehet vele valamit csinálni?

Figyelt kérdés
Ne nevessetek ki, de beleejtettem a halászlébe :D Amúgy LG P880 4x HD, 1/3 felső része esett bele, képernyővel felfelé. az elején ki kapcsolt állandóan, majd rájöttem, hogy akkor kapcsol ki, mikor valami hangnak kéne lennie. Pl Facebookon ha írnak és annak is van hangja, vagy ha zenét akarnék indítani, vagy ha hívnak akkor is kikapcsol, és csak úgy tudom bekapcsolni, ha kiveszem az aksit. a Fényképező nem működik szintúgy, azt írja, hogy "kapcsolja ki a kamera alkalmazást" vagy befagy. Zenéknél pedig, hogy ezt az audió formátumot nem lehet felismerni. Szóval a médiával van valami gond :S Ezt ha újratelepítem vagy valami az megoldja?

2015. márc. 15. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt csak szerviz tudja megoldani.Nem a szoftverrel van gond ez biztos.De ha nem volt biztositásod,akkor nem feltétlen olcsó lesz a javitás.Vagy ha már nincs rá garancia akkor érdeklődj egy jő sufni szerviz iránt ha olcsóbban akarod megúszni a javitást.De mindenek előtt érdeklődj hivatalos szervizben.Aztán mérlegelj,mert lehet csak tisztitani kell a belső részt.
2015. márc. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2-3 hét, és teljesen szétmegy.
2015. márc. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
elvileg még van rá fél év garancia, de netről rendeltem viszont, akkor oda kell küldjem vagy ez h működik?
2015. márc. 15. 11:02
 4/4 bp1985 ***** válasza:
Beázott, így a garancia már semmire nem jó. Nem kellett volna kapcsolgatni... Imádkozz, hogy megjavuljon.
2015. márc. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!