Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan érdemesebb egy Power...

Hogyan érdemesebb egy Power Bankot használni? A mobilom lemerítem-feltöltöm-lemerítem-feltöltöm, vagy közvetlenül arról használom?

Figyelt kérdés
Szóval, ha mondjuk egy 36 órás úton végig filmet akarok nézni és olvasni (nyílván alvással), akkor érdemes a 100%-os telefont rákötnöm?
2015. márc. 15. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor töltsd amikor épp nem használod, és csak addig amig fel nem ment 100%ra. És amiért nem ajánlom hogy a töltés közbe használd az az, hogy a csatlakozot ne gyilkold. Nem tesz jót neki. Akaratlanul is mozog benne, kikopik, nem fog aztán érintkezni..
2015. márc. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Teljesen lemeríteni semmiképp se hagyd a mobilod, ezen kívül úgy töltöd, ahogy akarod.


Amit előző írt érdemes figyelembe venni, maga az aksinak nem tesz rosszat, ha a telefontöltés közben használod, de a csatlakozó tönkremehet.

2015. márc. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!