Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont érdemesebb...

Melyik telefont érdemesebb megvenni? Lg g3 s vagy Lg l bello-t?

Figyelt kérdés

#telefon #Lg g3 s l bello
2015. febr. 16. 11:35
 1/7 anonim válasza:
LG G 3
2015. febr. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ok de én lg g3 minit mondtam
2015. febr. 16. 11:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán vannak egy súlycsoportban. A G3 a mostani legjobb mobilokhoz tartozik, míg az L Bello egy belépőnek mondható androidos telefon egy szar kínai mediatek processzorral. Kicsit olyan, mintha egy Opel Astrát próbálnál összehasonlítani egy S Class Mercivel. A GFXBench Manhattan onscreen tesztet a Bello le se futtatja, annyira gyenge, míg egy G3 kb 11-12 fps-t ér el, egy G2 9 fps-t. Ha e kettő között gondolkodsz, és van rá pénzed, akkor mindenképp LG G3-at vegyél. Ha rám hallgatsz, akkor veszel egy jó állapotban levő LG G2-t használtan kb 65-80 ezer forintért. Hardverileg alig rosszabb, mint a G3, cserébe kevesebb pixelt kell megjelenítenie (hidd el, nem fogod látni, hacsak nem nagyítóval mobilozol), tehát kb ugyanott van észlelhető teljesítményben, emberibb a mérete, és ugyanúgy 3000 mah akksi van benne (ami a kisebb kijelző és kevesebb pixel miatt még tovább bírja). Nekem is G2 van már lassan egy éve, és imádom.
2015. febr. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahh én se láttam az S jelzőt :D bocsesz. Ha a kettő közül kell választanod, akkor G3 mini még mindig, de ha van egy kicsit több pénzed, akkor még mindig G2 szerintem.
2015. febr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors vállaszt de lg g3 mini meg a lg l bello ugyanolyan hardwerileg nem ?
2015. febr. 16. 17:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem, a Belloban egy fos mediatek van, a G3 miniben pedig sokkal jobb snapdragon 400. Ami meg is látszik, ha megnézed a mesterséges tesztekkel kihozott összehasonlításokat. Még mindig a használt G2-t ajánlom. A kijelző csak 0,2"-csel nagyobb, de sokkal jobb a felbontása (424 ppi, míg a Bellonak szánalmas 196, a G3 mininek tűrhető 294). Az akksija is sokkal jobb, mint a másik kettőnek (3000 mah vs 2540 mah). Egyedüli "hátulütője", hogy az LG G2 memóriája nem bővíthető SD-vel. Maximum 32 GB, amiből lejön az oprendszer, kb 28 GB szabad hely van rajta (A 16 GB-oson logikusan kb 12 GB).

De ha össze akarod hasonlítani a 3at, akkor adok 3 linket. Ha mindenképpen az eredeti kettő közül szeretnél, akkor LG G3 minit javaslom, jobb a Bellonál.

[link]

[link]

[link]

2015. febr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2015. febr. 16. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!