Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefonra könnyű rátenni...

Okostelefonra könnyű rátenni a kijelzővédő fóliát?

Figyelt kérdés
Gondoltam, hogy rendelek fóliát, a telefon típusának megfelelőt, tehát nem kell vagdosni sem. Nem tudom mennyire egyszerű rátenni, hogy pontos is legyen, ne is legyen alatta buborék... Vagy vigyem inkább Szaküzletbe? Ott hogyan teszik rá, hogy pont ráilleszkedik? Van nekik vmi eszköz hozzá?

2015. márc. 15. 15:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
nekem is xprotector van, korábban ebayről rendeltem, meg olx-ről, de azok nagyon hamar feljöttek, ez most már november óta rajta van és olyan mintha most raktam volna fel, mondjuk sokkal komolyabban is néz ki, vastagabb is volt, tisztább is, szóval látni rajta hogy nem ugyanaz, majd egy edzett üveget fogok kipróbálni ha lesz új telefonom
2015. márc. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!