Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom a telefonról az...

Hogyan tudom a telefonról az SD kártyára átrakni a képeket/zenéket?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Trendem van, amikor elér egy bizonyos "teltséget" kiírja, hogy majdnem megtelt a memória és töröljek tételt. Csak az a vicces, hogy a képekbe nem enged be, hogy törölni tudjak. Bementem a beállításokba, de csak az SD kártya eltávolítása és törlés van ott, átrakni a dolgokat nem tudom rá (legalábbis én nem találtam meg). Kérlek segítsetek, mert más az őrületbe kerget!!!

2015. márc. 15. 16:49
 1/3 A kérdező kommentje:
*gépen keresztül is próbáltam, de fényképezőgépnek érzékeli a telefont és nem mutatja a képeket, amik rajta vannak.
2015. márc. 15. 16:54
 2/3 anonim válasza:
menj be a fájlokba, ott jelölgesd ki a képeket majd az áthelyezés funkcióval rakd az sd kártyádra
2015. márc. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt is próbáltam már, de nem mutat egy fájl-ot sem, mintha ne is lenne rajta semmi...
2015. márc. 17. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!