Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mint jó öreg motoros van egy...

Bryan O'Conner kérdése:

Mint jó öreg motoros van egy eredeti finn Nokia N95 8GB os készülékem és már régóta foglalkoztat hogy, hogyan lehetne meg heckelni hogy vigye a tört dolgokat?

Figyelt kérdés
Aki olyannal jön hogy cseréljem le androidosra vagy hasonló azokat kérem előre hogy ne is irjanak,mert erre nem vagyok kivincsi, amúgy mellette van androidos készülékem de ez egy kultusz telefon és a maximimot próbálom kipréselni belőle, bár már nem nagyon foglalkozik vele sok ember csak páran maradtunk régi Nokiások!

2015. márc. 16. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
nokiaprogramok.hu-n találsz válszt, ha egyáltalán még létezik az oldal
2015. márc. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
telefont nem kell hackelni tört symbianos appokat kell keresned rá
2015. márc. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De szerettem azt a fránya n95-öt :D
2015. márc. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Próbáltam szignózni ,de már nem küldenek szignókat, és ezért azt írja ki hogy lejárt tanúsítvány!

Ezt a heckelt appos dolgot megpróbálom!

Még egyszer köszönöm a JÓ válaszokat!

:)

2015. márc. 17. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!