Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S5 melegedés?...

Samsung Galaxy S5 melegedés? Kamera értetlenség!?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éves Galaxy S5-ös telefonom hátulja eszméletlen módon alkalmanként el kezd melegedni. Nem az akumlátor "vonalán" hanem ott ahol van az nfc csatlakozó,pedig nincs is használva. Nem tudom mi lehet a probléma! És olyan is előfordul hogy a kamerát mikor megnyitom akkor nincs kép,csak feketeség. Ez miatt volt már szervizbe,megcsinálták,egy ideig jó volt,most megint "buggolgat"

2015. márc. 16. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyári visszaállítással próbálkoztál már? Egy év után nem árt.
2015. márc. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még nem próbáltam,de lehet kipróbálom.
2015. márc. 16. 15:08
 3/5 anonim válasza:
regisztráld a telefonod a samsung.hu oldalon, itt rendelhetsz szervízt mivel prémium kategóriás a telefon házhoz mennek, elviszik, majd visszahozzák. A felmelegedésért is és a kamera hibáért is most rendeltem a szervízt. elötte már volt egy olyan problémám hogy kiírta a teló "kamera hiba" és befagyott használhatatlan lett. Elvileg erre a problémára nincs megoldás és cserélniük kellett volna a telefont azonnal. Csak alkatrészeket cseréltek és idővel kamera ismét rossz, feketeség és lefagyás. sokra nem mentem velük. Lehet hülyébbek az iphone-ok de mégis lehet h soha többet nem kell ezért semmilyen samsung.
2015. márc. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tiltottatok le esetleg vmi fontos háttérfolyamatot? Nekem néha akkor is szokott (S5) szarakodni a kamera, ha előtte a vakuval világítok.
2015. márc. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
naa, nee nekem is ezt csinálja...:(( De már tele van személyes dolgokkal stb.. és ez hihetetlen, hogy vettem egy csúcskészüléket, szóval elvárható lenne, hogy ne legyen vele probléma, és még én szaladgáljak vissza a boltba??? Első samsungomnál megfogadtam, hogy soha többé samsung, de én hülye..elcsábított az s5...ez volt az utolsó. Lehet tudni, hogy ha nem viszem vissza, akkor a későbbiekben teljesen működésképtelen lesz a kamera???:(
2015. máj. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!