Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek van tapasztalata arról...

Kinek van tapasztalata arról hogy egy Tabletet HDMI, external HDD, egér, klaviatúra párossal összedugunk?

Figyelt kérdés
Klaviatúra, egér lehet bluetooth. Találtam átalakítót ami mindet tudja. Pc kiváltása lenne a cél, csak office-t használom munkához, de arra van Office 365 előfizetésem és az van Androidon bár még nem próbáltam. Ami érdekel Android office Win office-al felér-e és hogy páran mondták hogy ettől baromira melegszik a gép. Windows tableteket nem szeretem.

2015. márc. 16. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak a lényeg maradt ki, a tableted típusa, pc-t kiváltani nem alkalmas a tablet, esetleg a Windowsos.

Külső merevlemez szinte kizárt, hogy normálisan működjön, mert túl nagy az energiaigényük, még a külső táposnál sincs garancia arra, hogy stabilan menjen.

2015. márc. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Samsung galaxy note Pro
2015. márc. 17. 00:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Külső tápos HDD-vel ált. nincs gond, de ha mégis, akkor iktass közbe egy aktív hubot, s így nem a tablet végzi az energiaellátást. Lényeg, h a tablet legyen OTG képes. Androidon azt kell csak megszokni, h nincs jobb klikk, helyette hosszan kell klikkelni, gyak. az érintést emulálod. Windowsos tablet erre a célra valóban alkalmasabb, h az office mennyire használható androidon, azt majd megtapasztalod.
2015. márc. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!