Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egér, billentyűzet, fejhallgató?

Egér, billentyűzet, fejhallgató?

Figyelt kérdés

Ezt a 3 dolgot szeretném venni. 15 ezer forintom van rá. Internetezésre, de leginkább játszásra használnám őket.

Kinéztem egy háttér világításos billentyűzetet, tetszetős egeret, illetve fejhallgatót. Ti mit gondoltok erről a 3 cuccról amit kinéztem?

Billentyűzet: [link]


Egér: [link]


Fejhallgató: [link]


Billentyűzet azért mert háttér világításos, tetszik a kialakítása, és a képen úgy tűnik mintha nem lennének olyan nagyok a gombok. (ehhez vagyok szokva)

Egeret ezért, mert haveromnak is ilyenje van, vezeték nélküli, pont illik a tenyerembe, jól néz ki, nincs vele semmi gond (csatlakozási probléma meg ilyenek)

Fejhallgató pedig már rég óta teszik, lecsatolható a mikrofonja, jól néz ki, megbízható a márkája, típusa.


Szerintetek megfelelnének ezek a cuccok? Esetleg ha nem, akkor ajánlanátok másikat?



2014. dec. 15. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Billentyűzet jó lesz, headset is, utóbbival van jó tapasztalat is. Egérből játékhoz NEM SZABAD vezeték nélkülit venni, mert tuti, hogy pont rosszkor merül le. [link] mondjuk ezt, de ennyiért nem fogsz találni normálisat.
2014. dec. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elemes az egér! Köszönöm a választ!
2014. dec. 15. 21:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Áhh szóval az nem fog lemerülni :') Én is azt mondom hogy ne vegyél vezeték nélkülit, de ha neked az kell
2014. dec. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!